آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200881
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1395 0:33
تعداد بازدید : 437

عرضه دو مادربورد از سری TUF ایسوس

ایسوس دو مدل از مادربوردهای پرچمدار سری TUF خود را با نام های TUF Z270 MARK 1 و TUF Z270 MARK 2 معرفی کرده است.

فناوران- در این مادربوردها از مدار تغذیه هوشمند، تراشه اختصاصی DIGI+، TPU و فناوری انحصاری PRO CLOCK استفاده اشده است. 
همچنین به دلیل به کارگیری طراحی سری هفتم پردازنده های سری Core i7 اینتل، با داشتن خنک کننده مناسب به سادگی می توانید حتی اورکلاک برای پردازنده را تا فرکانس 5400 مگاهرتز و فراتر از آن داشته باشید.
همچنین با کمک نسل سوم فناوری T-Topology ایسوس، می توانید رم های پرسرعت DDR4 را با سرعت 3866 مگاهرتز در هر چهار اسلات به کار بگیرید. 
ایسوس در سری TUF از قطعاتی استفاده می کند که به TUF Component معروف هستند. این قطعات نسبت به قطعات رایج و با کیفیت، طول عمر 20 درصد بیشتر و توان تحمل حرارتی بالاتری را دارند.
یک سپر محافظتی با نام THERMAL ARMOR نیز در مدلTUF Z270 MARK 1 تمام سطح روی مادربورد را پوشانده است. 
در تمام مدل های مادربوردهای سری TUF نسل جدید THERMAL RADAR 2+ قرار دارد که امکان مدیریت همه جانبه دماها، ولتاژها و نحوه گردش فن ها وجود دارد. 
در مادربوردهای نسل جدید، ایسوس یک گام فراتر رفته و این بار شما می توانید توسط مادربورد خنک کننده ، نحوه عملکرد کارت گرافیک را نیز مدیریت کنید.
استفاده از چیپ تخصصی TUF ICe به همراه رابط TUF DETECTIVE به صورت مجزا، امکان مدیریت دما و فن ها را نیز به شما می دهد.
ایسوس مادربوردهای سری TUF را به مدت بیش از 7200 ساعت با حدود 1100 دستگاه مختلف، برای اطمینان از سازگاری مورد سنجش قرار می دهد. همچنین به منظور تست دما و رطوبت،20 درصد بیشتر از حالت رایج (دمای 50 درجه سانتیگراد، رطوبت 80 درصد) تا دمای 60 درجه و رطوبت 90 درصد در زیر فشار پردازشی کامل قرار می گیرند. این سخت گیری ها باعث شده است ایسوس مادربوردهایش  را با 5 سال گارانتی سراسری وارد بازار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :