آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200994
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1395 10:30
تعداد بازدید : 409

نایب رییس اتاق اصناف اعلام کرد:

شروع به کار ستاد ایمن سازی واحدهای صنفی تهران

نایب رییس اتاق اصناف تهران با اعلام برگزاری جلسه ستاد بررسی اجرای ایمن سازی واحدهای صنفی شهر تهران، گفت: اتاق اصناف تهران با توجه به بافت های فرسوده تهران و قدیمی بودن تعداد زیادی از واحدهای صنفی، به منظور پیشگیری از وقایع احتمالی با حضور تعدادی از روسای اتحادیه ها تشکیل جلسه داد و در این جلسه مقرر شد تا همه اتحادیه ها گزارشی از واحدهای صنفی تحت پوشش خود که نیاز به بررسی و ایمنی دارد را اعلام کنند.

اتاق اصناف- خسرو ابراهیمی نیا با بیان اینکه ایمن سازی واحدهای صنفی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت:  با توجه به فرسوده بودن تعداد زیادی از واحدهای صنفی شهر تهران، به منظور ايمن سازي واحدهای فاقد ایمنی لازم ستاد بررسی اجرای ایمن سازی واحدهای صنفی شروع به کار کرده است.
ابراهیمی نیا اظهار کرد: بر این اساس برای پیگیری مصوبات مطرح شده در ستاد ایمن سازی واحدهای صنفی کارگروهی تشکیل شده است و در این جلسه از نظرات کارشناسی چند تن از اساتید و صاحب تخصص در زمینه ایمن سازی  هم بهره گرفته شده است تا آسیب شناسی برای واحدهای صنفی فاقد ایمنی صورت بگیرد.
وی ادامه داد: از کارگروه مذکور خواسته شد تا در مدت ۷۲ ساعت گزارشی از ساختمان ها و واحدهای صنفی فاقد ایمنی تهیه و به ستاد ایمن سازی واحدهای صنفی ارسال کند. همچنین بعد از ارائه گزارش بازرسی، پیگیری های لازم انجام خواهد شد و راهکارهای مناسب برای جلوگیری و پیشگیری  از آسیب ها ارائه می شود.
نایب رییس اتاق اصناف تهران گفت: همچنین در این جلسه مقرر شد تا کلاس های آموزشی برای هیات مدیره تمام مجتمع های تجاری و مراکز صنفی در استان تهران برگزار شود تا همه واحدهای صنفی ملزم به رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در محیط کار شوند.
وی افزود: تمام واحدهای صنفی فعال در تهران ملزم به رعایت اصول ایمنی هستند و نظارت و بازرسی این ستاد از تمام واحدهای صنفی خواهد بود و نتایج کارگروه ستاد ایمن سازی واحدهای صنفی بعد بازرسی از واحدهای صنفی تا ۱۵ روز آینده اعلام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :