آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 200998
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1395 10:38
تعداد بازدید : 1166

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

مشکل ارتباطی در اهواز
در کنار مشکلات فراوان این روزهای شهر اهواز مانند قطع آب و برق، خطوط مخابراتی نیز با مشکلات زیادی مواجهند و موبایل در ساعات مختلف آنتن نمی دهد. هیچ کس هم درباره زمان رفع اختلالات و دلیل به وجود آمدن آن توضیحی ارایه نمی کند. استان خوزستان بخش مهمی از بودجه کشور را تامین می کند و روا نیست این استان اینهمه با مشکلات مختلفی مواجه باشد.
محمدی از اهواز


مصرف غیر منصفانه دیگر چیست؟
از یکی از شرکت های اینترنتی اینترنت نامحدود با سرعت 2 گیگ بر ثانیه خریداری کردم. پس از مدتی اینترنتم به شدت کند شد. وقتی با پشتیبانی تماس گرفتم، آنها اعلام کردند اگر بیش از 20 گیگ در ماه استفاده کنید، به دلیل مصرف غیر منصفانه از اینترنت، سرعت شما به 128 کیلوبیت کاهش می یابد. آیا همچنین چیزی قانونی است؟ اگر این طور است، چرا اینترنت نامحدود می فروشند یا روز اول این موضوع را اعلام نمی کنند؟ 
مجید ترابی از تهران


تفریح دیگری نداریم
برخی از مسوولان مرتب از فعالیت زیاد ما جوانان در شبکه های اجتماعی انتقاد می کنند. کارگروه فیلترینگ هم که به دنبال محدود کردن بازی کلش آوکلنز است. سوال من از مسوولان این است که چه تفریح آسان و ارزانی برای ما در نظر گرفته اند که به جای حضور در فضای مجازی سراغ آن برویم. تعداد سینماها در بسیاری از شهرستان ها کم است. کنسرت ها هم مرتب لغو می شوند. امکانات زیادی هم در شهرستان های کشور وجود ندارد.
سامانی از سمنان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :