آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201001
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1395 10:41
تعداد بازدید : 363

عرضه نمایشگر فوق دقیق منحنی با قابلیت شارژ بی سیم

بازار عرضه نمایشگرهای عریض و فوق دقیق روز به روز در حال گسترش است و ایسوس با عرضه نمایشگر Designo Curve MX34VQ جانی تازه به این بازار بخشیده است.

مهر- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی هات هاردویر، این نمایشگر ۳۴ اینچی از دقت ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل برخوردار است.
نمایشگر موردنظر مقعر و دارای انحنای ملایمی است که به کاربران امکان می دهد تصاویر را با جزییات بهتری مشاهده کنند. کاربرانی که در برابر این نمایشگر بنشینند، حتی با زاویه دید ۱۷۸ درجه افقی یا عمودی می توانند محتوای تصویر را به خوبی مشاهده کنند.
زمان واکنش نمایشگر مذکور تنها ۴ ثانیه و میزان روشنایی آن برابر با سیصد CD بر متر مربع و نسبت تضاد تصویر یا contrast ratio آن هم ۳۰۰۰:۱ است.
این نمایشگر دارای بلندگوهای دوگانه هشت واتی است؛ اما شاید جذاب ترین قابلیت آن شارژ بی سیم باشد که فعلا در حال آزمایش برای چند مدل محدود از گوشی های هوشمند است.
 برای این نمایشگر یک صفحه شارژ بی سیم موسوم به Qi wireless charging pad طراحی شده که در زیر آن قرار می گیرد و با استفاده از آن می توان برخی مدل های سازگار گوشی های هوشمند را نیز شارژ کرد.
پشت این نمایشگر هم  سه پرت HDMI 2/0، پرت DisplayPort 1/2a و جک صوتی 5/3میلی متری وجود دارد. یک مدل 5/37 اینچی از این نمایشگر با دقت ۳۸۴۰ در ۱۶۰۰ پیسکل و با ضریب انحنای 2300R طراحی شده است.  قیمت مدل ۳۴ اینچی این نمایشگرها هنوز اعلام نشده، اما مدل 5/37اینچی قیمتی حدود ۱۰۹۹ دلار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :