آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201286
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395 23:51
تعداد بازدید : 687

بدون تیتر

فارس- با انتشار گزارش شفاف سازی سازمان بورس و اوراق بهادار نماد معاملاتی بانک تجارت پس از گذشت شش ماه از توقف در تابلوی معاملات بورس در آستانه بازگشایی قرار گرفته است. ایسنا- مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با بیان راه اندازی فاز دوم تولید نفت خام از میدان آزادگان شمالی اظهار کرد: از این پس قراردادهای توسعه میادین غرب کارون در قالب IPC به امضا می رسند که با برگزاری مناقصه در آینده ای نزدیک با همکاری IOC ها به توسعه این میدان خواهیم پرداخت. ایسنا- رییس اتاق بازرگانی ایران ضمن اظهار امیدواری برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران و فرانسه برای حل موانع و مشکلات نقل و انتقالات مالی و بانکی میان دو کشور تاکید کرد. مهر- بانک مرکزی در گزارشی سه محور اصلی برای اصلاح نظام بانکی را اعلام کرده که براساس آن، کاهش نسبت مطالبات جاری، مبارزه با موسسات مالی غیرمجاز و مدیریت بدهی بانک ها در دستور کار قرار گرفته است.

 فارس- با انتشار گزارش شفاف سازی سازمان بورس و اوراق بهادار نماد معاملاتی بانک تجارت پس از گذشت شش ماه از توقف در تابلوی معاملات بورس در آستانه بازگشایی قرار گرفته است.
 ایسنا- مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با بیان راه اندازی فاز دوم تولید نفت خام از میدان آزادگان شمالی اظهار کرد: از این پس قراردادهای توسعه میادین غرب کارون در قالب IPC به امضا می رسند که با برگزاری مناقصه در آینده ای نزدیک با همکاری IOC ها به توسعه این میدان خواهیم پرداخت.
 ایسنا- رییس اتاق بازرگانی ایران ضمن اظهار امیدواری برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران و فرانسه برای حل موانع و مشکلات نقل و انتقالات مالی و بانکی میان دو کشور تاکید کرد.
 مهر- بانک مرکزی در گزارشی سه محور اصلی برای اصلاح نظام بانکی را اعلام کرده که براساس آن، کاهش نسبت مطالبات جاری، مبارزه با موسسات مالی غیرمجاز و مدیریت بدهی بانک ها در دستور کار قرار گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :