آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201466
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1395 10:50
تعداد بازدید : 1162

وعده مختومه شدن پرونده سیم کارت های بی هویت تا 20 بهمن

معاون وزیر ارتباطات با اعلام وعده مختومه شدن پرونده سیم کارت های بی هویت یا دارای نقص هویت تا ۲۰ بهمن گفت: در صورت عدم مراجعه مالکان سیم کارت های قطع شده، سیم کارت ها سلب امتیاز و شماره آنها برای استفاده متقاضیان دیگر آزاد می شود.

فارس- علی اصغر عمیدیان گفت: در آخرین مرحله تعداد سیم کارت های دارای هویت ناقص، به کمتر از 2 میلیون سیم کارت رسید که در آخرین مهلت مقرر، برخی سیم کارت ها یک طرفه و برخی دوطرفه قطع شد.  وی ادامه داد: پس از آخرین مهلت اعلام شده، برای تکمیل مشخصات سیم کارت ها جهت همراهی با مشترکان، بار دیگر به سیم کارت های یک طرفه تا 20 بهمن ماه مهلت داده شده است و مقرر شده پس از این تاریخ تمامی سیم کارت های یک طرفه به طور کامل قطع شوند و به زودی پرونده سیم کارت های بی هویت مختومه خواهد شد. 
وی در پاسخ به این پرسش که چرا اپراتور متخلف در این حوزه را معرفی و مشابه کاری که رگولاتوری نیجریه کرد، از این اپراتورها مطالبه خسارت نمی کنید، گفت: شما باید از ما ممنون باشید که 28 میلیون سیم کارت دارای نقص پرونده را در ماه های اخیر ساماندهی کرده ایم و همه اپراتورها مانند بچه های یک خانواده هستند و ما باید از آنان حمایت کنیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :