آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201603
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395 10:40
تعداد بازدید : 957

علت راه اندازی نشدن پورتال اوقات فراغت جوانان

مدیرکل طرح های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر سازمان ملی جوانان بودیم تاکنون ایرادات فنی پورتال اوقات فراغت جوانان حل و این پورتال راه اندازی شده بود.

ایسنا- محسن طلایی افزود: در حال حاضر پورتال اوقات فراغت جوانان سرعت لازم را ندارد اما باید شرایطی فراهم شود که در یک لحظه تعداد زیادی کاربر بتوانند از آن استفاده کنند.
وی در ادامه گفت: با توجه به آنکه بیشتر فعالیت های  بخش فنی وزارت ورزش و جوانان معطوف به حوزه ورزش است، تاکنون مشکلات فنی پورتال اوقات فراغت جوانان به طور کامل حل نشده است.
طلایی گفت: اکنون پورتال اوقات فراغت جوانان در دو استان ازجمله قزوین به طور آزمایشی در حال بهره برداری و مشکلات فنی آن استخراج شده است که امیدواریم با رفع معایب آن بتوانیم این پورتال را راه اندازی کنیم.
بر اساس این گزارش، پورتال اوقات فراغت یک بار در دولت دهم راه اندازی ولی به علت مشکلات فنی بهره برداری از آن متوقف شد. وزارت ورزش و جوانان در دولت یازدهم به بازنگری پورتال اوقات فراغت که راه اندازی آن از دولت قبل در حال پیگیری بود، پرداخت و زمان های مختلفی را برای رونمایی از پورتال جدید اعلام کرد. حتی مردادماه سال گذشته از آن به طور رسمی رونمایی کرد اما باز هم مشکلات فنی و حقوقی برای پورتال به وجود آمد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :