آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201630
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395 11:30
تعداد بازدید : 487

بدون تیتر

ایسنا- رییس انجمن واردکنندگان دارو معتقد است با توجه به اینکه کمپانی های دارویی و تجهیزات پزشکی برای صادرات محصولات شان به ایران منعی ندارند، محدود کردن احتمالی صادرات این محصولات به ایران از طرف وزارت خزانه داری آمریکا عملی نخواهد بود.

 ایسنا- سازمان غذای ملل متحد (فائو) اعلام کرد قیمت های جهانی غذا در ژانویه نزدیک به بالاترین رکورد دو سال اخیر صعود کرد و به نظر می رسد در سال ۲۰۱۷ پرنوسان تر خواهد بود.
 تسنیم- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در حال حاضر 3/9میلیون بشکه در روز تولید می کنیم اما تا پایان سال این رقم با بهره برداری از دو تأسیسات جدید نمک زدایی به ۴ میلیون بشکه نفت باکیفیت می رسد.
 فارس- عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس گفت: ماخذ مالیات ارزش افزوده از سال آینده مالیات بر مصرف می شود.
 فارس- وزیر نیرو گفت: نیروگاه 7 مگاواتی همدان با سرمایه گذاری خارجی از کشور آلمان و ایرلند انجام شده و امیدواریم در زمان خیلی کوتاه شاهد جذب 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در نیروگاه تجدیدپذیر در کشور باشیم.
 مهر- مدیر عامل بانک توسعه صادرات با بیان اختصاص خط اعتباری صدمیلیون یورویی از سوی کره جنوبی برای واردات مواد اولیه تولیدکنندگان ایرانی گفت: با ترکیه نیز خط اعتباری ٧٥ میلیون یورویی نهایی شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :