آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201822
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1395 10:41
تعداد بازدید : 1315

وزیر اطلاعات اعلام کرد:

تنها 3 درصد کانال های تلگرامی انحرافی است

وزیر اطلاعات گفت: امروز به تمام صفحات اینترنت اشراف داریم ضمن آنکه مزاحمتی برای مردم ایجاد نمی کنیم مگر مواردی که به نظام ضربه می زند.

باشگاه خبرنگاران - حجت الاسلام سید محمود علوی در خصوص شبهاتی در موضوع استفاده مردم از شبکه های اجتماعی و دغدغه علما در این زمینه نیز گفت: باید در برخورد با این پدیده ها به سمت شیوه های درست و کنترل شده با استفاده از این تکنولوژی ها رفت.
وی افزود: امروز از شبکه های اجتماعی که در کشور مخاطلب زیادی دارد، تلگرام، اینستاگرام و توئیتر است. هم اکنون در تلگرام ۱۸۰ هزار کانال فعال است که ۹۰ درصد آنان بر اساس رصد انجام شده، اجتماعی و مربوط به ارتباطات فامیلی خانوادگی و دوستان است.
وی گفت: از ۱۰ درصد باقی مانده دیگر، هفت درصد سیاسی و سه درصد دیگر کانال های منحرفی است که ۲.۵ درصد آن فاسد و غیر اخلاقی و نیم درصد ضد دین هستند. وی بیان کرد: طی این مدت بسیاری از مدیران کانال های ضد دین شناسایی و دستگیر شده اند و نیم درصد کانال های غیراخلاقی نیز با اعلام به مدیریت مرکزی تلگرام در آلمان مسدود می شود.
وی افزود: کانال های ضد دینی بازدیدکننده کمی دارد اما فقط یک دعای فرج در یک کانال تا ۱۴ میلیون نفر بازدید کننده دارد و این بیانگر آن است که جوانان ما ضد دین و به دنبال فساد نیستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :