آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 201827
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1395 10:53
تعداد بازدید : 513

عضو هیات رییسه اتاق اصناف:

واحدهای صنفی به سوی دنیای مجازی حرکت کنند

عضو هیات رییسه اتاق اصناف ایران هشدار داد: با تداوم نگرش سنتی ۸۰ درصد از جامعه صنفی ظرف ۱۰ سال آینده ورشکست می شود.

اتاق اصناف- محمدعلی صدیقی به طرح مبحث بازاریابی شبکه ای و تجارت الکترونیکی در جلسه اخیر هیات عالی نظارت پرداخت و ضمن اعلام آنکه بازاریابی شبکه ای نوعی تهدید برای اصناف کشور به شمار می رود، تصریح کرد: فرصت هایی که در اختیار اصناف کشور وجود دارد، در میان بازاریابی شبکه ای تکثیر می شود و آنها بتدریج بازار هدف اصناف را در دست می گیرند.
وی متذکر شد: اگرچه دنیا به سمت بازاریابی شبکه ای و تجارت الکترونیک حرکت می کند اما برای اینکه دیگران بازار اصناف را در دست نگیرند، باید به سرعت خود را با شرایط جدید تطبیق دهیم وگرنه اوضاع و شرایط به گونه ای پیش خواهد رفت که رو به افول برویم.
وی ضمن هشدار اینکه با تداوم نگرش سنتی ۸۰ درصد از جامعه صنفی طی ۱۰ سال آینده ورشکست می شود، گفت: تمامی واحدهای صنفی باید به سوی دنیای مجازی حرکت کنند؛ هم اکنون ضرورت در این است که فروشگاه های فیزیکی نیز برای بازاریابی و فروش در فضای مجازی اقدام کنند.
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، نبود برنامه ریزی بلند مدت را یکی از ضعف های اساسی در نظام سیاست گذاری و تصمیم گیری ایران برشمرد و گفت: باید نیاز سنجی دقیقی از وضعیت بازار کشورهای منطقه و همسایه به منظور تقویت تولید و صادرات کشور داشته باشیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :