آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202129
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395 11:6
تعداد بازدید : 1282

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.


انتقاد از سانسور در پخش تلویزیون اینترنتی
برای نخستین بار مراسم اختتامیه جشنواره فجر را از طریق تلویزیون اینترنتی آیو به صورت مستقیم و با کیفیت مطلوب دیدم و امیدوارم تولید چنین محتواهایی در تلویزیون های اینترنتی همچنان گسترش یابد. تنها انتقادم به پخش این برنامه این است که انتظار داریم حداقل در تلویزیون های اینترنتی شاهد سانسور سخنرانی های برندگان جشنواره نباشیم. برای مثال سخنرانی جلیلوند بهترین کارگردان جشنواره در حالی در تلویزیون اینترنتی سانسور شد که در تمام رسانه های دیگر پخش شده و حتی فیلمش هم بیرون آمده است.
مریم زارع از شیراز

الان چه وقت مهمانی دادن بود؟
در حالی که طرفداران دو تیم پرسپولیس و استقلال در انتظار یک بازی مقتدرانه و یک رقابت جذاب و  دیدنی در شهرآورد تهران هستند، یکی از اپراتورهای تلفن همراه که اسپانسر این دو باشگاه هم هست، اقدام به برگزاری مهمانی مشترک برای دو تیم درست چند روز پیش از برگزاری این مسابقه کرد. به یاد ندارم این اتفاق در هیچ جای دنیا رخ بدهد و با روحیه رقابت طلبی و جنگندگی در تضاد است. خوب است اسپانسر به جای این کار، پس از برگزاری مسابقه مهمانی می گرفت تا تلخی ها و زد و خوردها به فراموشی سپرده شود!
سامان نجف زاده از کرج

میزان کاهش قیمت اینترنت را شفاف کنید
وزیر ارتباطات اخیرا اعلام کرده است که قیمت اینترنت داخلی 50 درصد کاهش می یابد. معاون ایشان هم اعلام کرده است قیمت اینترنت بین الملل تا آخر سال باز هم کاهش می یابد. این در حالی است که مدیران بخش خصوصی می گویند قیمت پهنای باند بخش کوچکی از هزینه های شان است. بالاخره باید چقدر شاهد کاهش قیمت اینترنت باشیم؟
سارا بیگی از تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :