آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 202134
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395 11:11
تعداد بازدید : 549

کارت گرافیک خنک گیگابایت با فناوری ساخت 16 نانومتری

شرکت گیگابایت کارت گرافیک جدیدی بر اساس معماری پاسکال معرفی کرده است.


فناوران- کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1070 G1 GAMING گیگابایت به پردازنده گرافیکی GP104 با معماری Pascal و فناوری ساخت 16 نانومتری مجهز است. در این کارت گرافیک فرکانس پایه و بوست پردازنده گرافیکی بالاتر از فرکانس نسخه مرجع انویدیا در نظر گرفته شده است. همچنین هشت گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5X با فرکانس 2002 مگاهرتز (10 هزارمگاهرتز فرکانس موثر) برای این کارت گرافیک درنظر گرفته شده که تمامی بازی ها و کاربرد های مرتبط را پوشش می دهد. 
نسل جدید خنک کننده WINDFORCE 3X گیگابایت با رنگ بندی مشکی-قرمز نیز در این محصول استفاده شده که وظیفه خنک سازی کارت گرافیک را بر عهده دارد. در این خنک کننده از دیودهای نوری RGB با قابلیت نمایش 8/16 میلیون رنگ و سیستم نورپردازی قابل تنظیم بهره گرفته شده است. لوله های انتقال حرارت این سیستم خنک کننده از نوع ترکیبی و به صورت دو لایه هستند که با آلیاژ 100 درصد مس خالص تولید می شوند. همچنین فناوری خنک کننده 3D ACTIVE FAN به سه عدد فن سیستم خنک کننده اجازه می دهد تا در محدوده دمای تعیین شده خاموش بمانند و در صورتی که دمای پردازنده گرافیکی از محدوده تعیین شده عبور کند، فن های سیستم خنک کننده وارد عمل می شوند. 
تجهیزات مدار تغذیه 2+6 فاز، مشابه با مواردی است که در کارت گرافیک TITAN-X به کار رفته که می توان به چوک و ماسفت های مدار تغذیه پرداخت. سینی محافظ پشت کارت گرافیک از آسیب های احتمالی به برد جلوگیری می کند و از سوی دیگر ظاهر جذاب و زیباتری به کارت گرافیک می بخشد. رابط کاربری نرم افزاری XTREME Engine گیگابایت می تواند تنظیمات دلخواه شما را با فقط یک کلیک اعمال کند و امکانات قابل قبولی برای کنترل سیستم خنک کننده و افزایش ولتاژ و فرکانس در اختیار شما قرار می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :