fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 202996
  تاریخ انتشار : 2 اسفند 1395 11:39
  تعداد بازدید : 514

  بدون تیتر

  ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی بار دیگر به عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی رای اعتماد دادند و وی با 176رای مخالف استیضاح همچنان سکاندار وزارت راه و شهرسازی باقی ماند.

   ایسنا- وزیر کار گفت: تا آنجایی که می توانستیم یارانه ثروتمندان را حذف کردیم و تلاش می کنیم نظام شناسایی را تقویت و دقت کنیم تا یارانه نیازمندان حذف نشود.
   تسنیم- 600هزار تن پرتقال علاوه بر ۱۰۰هزار تن پرتقالی که دولت برای تنظیم بازار به صورت قانونی قرار است وارد کند، توسط برخی افراد از ترکیه خریداری شده و قصد ورود آنها به کشور از طریق فشار آوردن به وزارت جهاد کشاورزی وجود دارد.
   مهر- معاون وزیر نفت با رد عقب نشینی توتال از توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی، از انجام مذاکرات و توافق با ۴ شرکت بزرگ جهان به منظور توسعه میادین نفت و گاز کشور خبر داد و گفت: قراردادها به زودی امضا می شود.
   فارس- رییس کانون انجمن عالی صنفی کارفرمایان گفت: امروزه وضعیت شورای عالی کار به گونه ای است که جامعه کارگری در اقلیت قرار گرفته است و دولت به عنوان کارفرمای بزرگ و از دید حاکمیتی در جلسات حضور می یابد و ما به جای آنکه با نمایندگان کارگری مذاکره کنیم، با دولت مذاکره می کنیم.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :