آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203107
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1395 10:56
تعداد بازدید : 646

فروش پهنای باند آسیاتک با شرایط ویژه

با نزدیک شدن به پایان سال 1395 و به جهت ارایه خدمات مطلوب و باکیفیت پهنای باند با قیمتی مناسب، پهنای باند آسیاتک با شرایطی بی نظیر ارایه می شود.

محمد علی یوسفی زاده، مدیر عامل شرکت آسیاتک با بیان این مطلب از ارایه هر مگ پهنای باند با قیمتی رقابتی در این بازه زمانی خبر داد.وی با بیان این مطلب که اکنون این شرکت بزرگ ترین مصرف کننده و تولید کننده پهنای باند در میان اپراتورهای کشور است، افزود: این کاهش قیمت مطابق مصوبه 237 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای مدتی محدود در نظر گرفته شده است.
یوسفی زاده همچنین با ذکر این مطلب که آسیاتک در حال حاضر بزرگ ترین دیتاسنتر محتوایی کشور را در اختیار دارد، اضافه کرد: اکنون بیش از  Gbps120 ترافیک بر روی این دیتاسنتر تولید و مصرف می شود و در ساعت‎های اوج مصرف، مقدار قابل توجهی از ترافیک مصرفی کشور بر روی این دیتاسنتر قرار می گیرد که این عامل سبب شده قیمت اینترنت تمام شده برای آسیاتک نسبت به سایر تامین کنندگان اینترنت در شرایط مساوی، پایین تر از دیگران باشد.
مدیرعامل آسیاتک بالاترین مزیت این طرح را قیمت مناسب همراه با افزایش کیفیت برای کاربران اعلام کرد و ادامه داد: شرکت آسیاتک اکنون پهنای باند را از شش مسیر بین المللی تامین می کند و این موضوع باعث می شود ترافیک کلی شرکت هیچ گاه با قطعی کامل روبه رو نشود و اگر کاربران و مشترکان بر روی یک مسیر دچار اختلال شوند، بلافاصله با سوییچ به مسیر دیگری، موضوع حل می شود.
محمدعلی یوسفی زاده با تاکید بر همسو بودن آسیاتک با سیاست های کلان کشور و تلاش در راستای همراهی با اقتصاد مقاومتی و تحقق اهداف فاز دو شبکه ملی اطلاعات گفت: میزبانی از سایت ها و تولید محتوای داخلی، عامل مهمی برای جلوگیری از خروج ارز از کشور است. 
وی گفت: شرکت آسیاتک به عنوان یکی از شرکت های دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، برای انتقال محتوای تولید داخل از خارج از مرزهای میهن اسلامی به درون کشور، با صرف هزینه های بسیار و راه اندازی دیتا سنترهای داخلی پیشرفته و توسعه زیرساخت در راستای کمک به تحقق اهداف بلند مدت خود، نقش بسیار مهمی در کاهش و اندوخته سازی هزینه های ارز در حال خروج از کشور ایفا کرده و گام مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته است. 
مدیرعامل آسیاتک مزیت استفاده از دیتاسنتر داخلی را دسترسی سریع و راحت به محتوای داخلی عنوان کرد به طوری که مشترک بدون محدودیت سرعت می تواند به محتوای داخلی دسترسی پیدا کند.
وی در پایان با توجه به قرار گرفتن این طرح در ایام پایانی سال و مدت زمان محدود ارایه این سرویس ویژه به سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی و دیگر دیتا سنترها و همچنین استقبال کم نظیر از این طرح، از متقاضیان درخواست کرد برای دریافت این سرویس ویژه و بهره مندی از مزایای ویژه این طرح با آدرس ایمیل isdp@asiatech.ir تماس حاصل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :