آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203589
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1395 10:40
تعداد بازدید : 630

مدیر کل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت خواستار شد

همکاری شرکت های دانش بنیان در اجرای پروژه های یونیدو

مدیر کل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت گفت: با سازمان توسعه صنعتی ملل متحد توافقاتی برای اجرای پروژه‎ها داریم که شرکت های دانش بنیان می‏توانند برای اجرایی شدن این پروژه ها همکاری کنند.

مهر- سید مهدی میر صالحی اظهار داشت: جلسه ای با اعضای سازمان توسعه صنعتی ملل متحد داشتیم تا در خصوص چارچوب برنامه کشوری برای توسعه فراگیر پایدار صنعتی در ایران برنامه ریزی هایی داشته باشیم.
مدیر کل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: سازمان یونیدو که سال ها در ایران فعالیت می کند، تحت عنوان یک برنامه در بخش های مختلف صنعتی ایران پروژه هایی را مشخص کرده است.
وی درباره برخی از این پروژه ها گفت: رقابت های ملی تدارکات دولت الکترونیکی، تحقق استراتژی دانش و فناوری بر اساس پیش بینی فناوری، افزایش رقابت دسترسی به بازار و صادرات، اجرای طرح باند پهن فناوری اطلاعات و اطلاعات، توسعه علم فناوری و مناطق نوآوری در ایران و ... از برنامه های یونیدو به شمار می رود.
میرصالحی گفت: شرکت ها اعم از خصوصی و دانش بنیان می توانند پروژه های خود را معرفی کنند تا در راستای اجرایی سازی برنامه های یونیدو در کشور گام برداریم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :