آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203593
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1395 10:52
تعداد بازدید : 614

امکان تبلیغات برای اعضای نصر کشور در نمایشگاه سیبت آلمان

اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای می توانند با ارایه تبلیغات تجاری، توانمندی های خود را در نمایشگاه سبیت 2017 هانوفر آلمان به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین نمایشگاه رایانه جهان معرفی کنند.

فناوران- پیرو تفاهم سازمان نظام صنفی رایانه ای و نمایشگاه سبیت آلمان و توسعه این روابط در نمایشگاه الکامپ2016 ، سازمان نظام صنفی رایانه ای امسال با برنامه های ویژه خود در دو بخش شامل غرفه ویژه سالن 6 و سالن استارت آپ ها با حضور 12 استارت آپ برتر ایرانی در این نمایشگاه بین المللی حضور می یابد.
به منظور بهره مندی از فرصت معرفی و تبلیغات تجاری در غرفه سازمان نظام صنفی رایانه ای در این رویداد بین المللی، سازمان نظام صنفی رایانه ای با همکاری نماینده رسمی سبیت در ایران، بستر مناسبی را برای تبلیغات شرکت های ICT فراهم کرده است
 اعضای سازمان می توانند با مراجعه به سایت سازمان نظام صنفی رایانه ای و انتخاب بسته های تبلیغاتی، برند تجاری خود را در معرض دید هزاران بازدیدکننده و پاویون های تجاری از کشورهای مختلف حاضر در سبیت 2017 آلمان قرار دهند.
نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر جهان قرار است از 20 الی 24 مارس 2017 (30 اسفند 1395 تا چهارم فروردین 1396) برگزار شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :