آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203602
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1395 11:18
تعداد بازدید : 612

صورتحساب 49 میلیون دارنده سهام عدالت آماده شد

رییس سازمان خصوصی سازی گفت: صورتحساب 49 میلیون و 226 هزار و 193 نفر در سامانه ساماندهی سهام عدالت آماده شده و عملیات ارایه صورتحساب از اوایل هفته آینده با حضور مسوولان رونمایی خواهد شد.

ایرنا- میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی افزود: سامانه ساماندهی سهام عدالت از یک ماه پیش فعال شده که در مرحله اطلاع رسانی است و صورتحساب نیز در آینده نزدیک فعال خواهد شد. وی ضمن تشریح مرحله نخست ساماندهی سهام عدالت یا همان مرحله صورتحساب گفت: این مرحله پیش درآمدی برای صدور عملی صورتحساب هاست که با پایان آن، به بلاتکلیفی ها خاتمه داده می شود. پوری حسینی یادآور شد: چنانچه در روز رونمایی ، مشمولانی که رقم سمت راست کد ملی شان پنج باشد، می توانند به سامانه مراجعه کنند و از همان روز تا یازدهم به ترتیب مطابق رقم سمت راست کد ملی (به ترتیب 6، 7، 8، 9، 0، 1، 2، 3، 4)
 مراجعه کنند.
پوری حسینی افزود: سامانه ساماندهی سهام عدالت به نشانی samanese.ir از یک ماه پیش فعال و مرکز تلفن با شماره 83338 با 90 خط نیز آماده شده است که بیشتر بین ساعات 9 تا 17 پاسخگوی پرسش های مشمولان درخصوص مرحله نخست ساماندهی سهام عدالت است. پیش تر رییس کل سازمان خصوصی سازی اعلام کرده بود، واگذاری های انجام شده در این سازمان در 15 سال گذشته در مجموع به ارزش یکهزار و 420 میلیارد ریال بوده که در قالب واگذاری به عموم مردم، رد دیون و سهام عدالت صورت گرفته است. به گفته پوری حسینی، انطباق زمان توزیع سهام عدالت با انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 تصادفی بوده، به هیچ عنوان دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و انجام این مهم مطابق قوانین و مقررات است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :