آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203603
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1395 11:19
تعداد بازدید : 604

12 اسفندماه آخرین مهلت ثبت نام در هکوان

برنامه نویسان و علاقه مندان چالش های برنامه نویسی تا دوازدهم اسفندماه فرصت دارند در بخش هکوان رویداد فین تک فِست (Fintech Fest) ثبت نام کنند.

 فناوران -هکوان مسابقه برنامه نویسی است که یک هفته قبل از برگزاری رویداد، چالش هایی در زمینه تکنولوژی های مالی در اختیار علاقه مندان این حوزه قرار داده می شود و آن ها فرصت دارند در این زمان، راه حلی برای این چالش ها پیدا کنند.
ایمان محمد علی، دبیر اجرایی فین تک فست با بیان اینکه تاکنون بیش از 20 نفر در هک وان ثبت نام کرده اند و 50 درصد ظرفیت ثبت نام این مسابقه تکمیل شده است، گفت: گفت: شرکت کنندگان در این مسابقه تا چهارشنبه هجدهم اسفندماه، همزمان با مسابقه استارت آپی فرصت دارند راه حل های فنی خود را به صورت مستند فنی، سورس کد نرم افزار و فایل اجرایی ارایه دهند. وی گفت: در مراسم اختتامیه این رویداد که ساعت 15 روز جمعه 20 اسفندماه در دانشگاه خاتم برگزار خواهد شد، به ترتیب برندگان جوایزی نقدی معادل چهار، سه و یک میلیون تومان دریافت می کنند.دبیر اجرایی رویداد، آخرین زمان ثبت نام در هکوان را پنج شنبه دوازدهم اسفند ماه اعلام کرد و گفت: ثبت نام در رویداد فین تک فست تا پنج اسفندماه امکان پذیر است، اما علاقه مندان به حضور در هکوان تا پنج شنبه دوازدهم اسفند ماه می توانند به سایت FINTECHFEST.IR مراجعه 
و ثبت نام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :