آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203687
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395 10:15
تعداد بازدید : 1231

آزمایشگاه بازی های رایانه های شخصی ایجاد می شود

آزمایشگاه بازی های مخصوص پلات فرم رایانه های شخصی برای بهبود کیفیت ساخت و تولید بازی های این پلات فرم راه اندازی می شود.

فناوران- بنیاد ملی بازی های رایانه ای همواره در تلاش بوده تا با نظارت های خود محصولات نهایی را که قصد ورود به بازار دارند، از نظر کیفی بررسی کند تا عناوین خوبی به بازار عرضه شوند. تاسیس و راه اندازی آزمایشگاه بازی های موبایل یکی از این کارها بود که باعث شد تا سازندگان از نظر کیفی بازی های خود را بررسی کنند.
آزمایشگاه بازی های رایانه های شخصی قرار است تا پایان سال جاری راه اندازی شود. از این پس تمام بازی هایی که برای هر گونه حمایت به بنیاد ملی بازی های رایانه ای معرفی می شوند، باید آزمون های مورد نظر آزمایشگاه را طی کنند.
این آزمون ها شامل مواردی چون بررسی روش نصب صحیح بازی، عدم کرش کردن در طول بازی، بازی به درستی به انتها برسد و ... که پذیرفته شدن در این سه آزمون به نوعی باعث عرضه هرچه بهتر بازی های رایانه های شخصی در بازار خواهد شد. 
براساس این گزارش استفاده از آزمایشگاه بازی های رایانه های شخصی فقط محدود به بازی های درون شورای قیمت گذاری نمی شود و دیگر بازی سازان نیز می توانند در طول مسیر تولید بازی و همین طور انتهای آن از خدمات آزمایشگاه بهره مند
شوند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :