آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204392
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395 12:41
تعداد بازدید : 670

بدون تیتر

ایسنا - رییس اتاق بازرگانی تهران مهم ترین اولویت اقتصادی دولت در سال آینده را توجه به بهبود محیط کسب وکار عنوان و اعلام کرد: بر اساس گزارش ها حدود ۹.۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی تا اواخر بهمن ماه جذب اقتصاد کشور شده است.

  ایسنا - دبیر کل اوپک اعلام کرد: سطح ذخیره سازی نفت جهان به تدریج به توافق تولیدکنندگان نفت برای کاهش عرضه، واکنش نشان می دهد.
  تسنیم - کارشناسان هشدار دادند یک فروپاشی جدید در بخش بانکی اروپا محتمل است و این فروپاشی بدتر از بحران مالی سال ۲۰۰۸ خواهد بود.
  تسنیم - موسسه اعتبارسنجی فیچ در گزارشی پیش بینی کرده که قیمت متوسط نفت برنت در سال ۲۰۱۷ به ۵۲ دلار و ۵۰ سنت و در سال ۲۰۱۸ به ۵۵ دلار برسد.
  فارس- رییس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه بزرگ ترین کانون آسیب پذیری اقتصاد ما وابستگی به نفت است، گفت: تقویت تولید، تقویت خدمات مولد تولید و صادرات سه راهی است که بتوان مفهوم اقتصاد مقاومتی را در مقابل شوک های احتمالی به کار برد.
  مهر- بیمه مرکزی با بیان اینکه شهروندان باید قبل از سفر، از بیمه خود مطمئن شوند، اعلام کرد: هموطنان مراقب افراد سودجو باشند، بیمه مرکزی محصولی برای فروش ندارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :