آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204489
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395 22:56
تعداد بازدید : 1359

پیام رسان

ستون «پیام رسان» به انعکاس مستقیم نظرات، نقدها و مشکلات شما می پردازد. مطالب خود را می توانید از طریق تماس با شماره 09035110798 (تلگرام یا پیامک) ارسال کرده یا با توئیتر @alishahla13 دبیر صفحه ارتباطات و توئیتر روزنامه به نشانی @itmen_news در ارتباط باشید.

تخفیف ترافیک 50 درصد چه شد؟
ما در منزل از وایمکس استفاده می کنیم و برای اینترنت گوشی هم از سیم کارت های همان اپراتور بهره می بریم. اما برخلاف اعلام وزارت ارتباطات هیچ سایتی با تخفیف ترافیک 50 درصد از سوی این اپراتور اعلام نشده است. با پشتیبانی هم که تماس می گیریم، می گوید چنین چیزی به ما ابلاغ نشده است. چرا طرحی را که هنوز اجرایی نشده، اعلام می کنید؟
روژین بقایی از تهران


لطفا اینترنت را در سال نو 
مختل نکنید
با وجود پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مختلف دیگر ارسال تبریک شخصی سال نو با پیامک بسیار کم شده است؛ بنابراین از مسوولان خواهشمندم برای آنکه بازار اپراتورها رونق بگیرد و پیامک زیاد شود، اینترنت کشور را با اختلال روبه رو نکنند.
جواد پارسی از شیراز


ارزانی اینترنت را حس نمی کنیم
وزیر ارتباطات و معاونانش مرتب درباره کاهش قیمت اینترنت صحبت می کنند. ولی ما به هیچ وجه ارزان شدن اینترنت را حس نمی کنیم. 
یک کاربر توییتر


ادعای بانکداری اینترنتی
از موسسه مالی و اعتبار عسکریه که به تازگی به بانک ملل تغییر نام داده است، وام گرفته ام. نکته جالب این است که نه تنها این بانک پنل اینترنتی برای واریز قسط ندارد؛ بلکه حتی از اینترنت بانک خودم نیز نمی توانم پول واریز کنم و حتما باید به سراغ دستگاه ATM بروم. بعد هم ادعای بانکداری اینترنتی می کنیم.
شادالویی از تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :