آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204491
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395 23:1
تعداد بازدید : 454

معرفی کارت گرافیک ROG STRIX GTX 1080 TI ایسوس

ایسوس قدرتمندترین کارت گرافیک شخصی سازی شده خود یعنی ROG STRIX GTX 1080 TI را معرفی کرد.

فناوران- کارت گرافیک ROG STRIX GTX 1080 TI ایسوس از خنک کننده 5/2 اسلاته بهره می برد که در حد 40 درصد سطح تماس را برای دفع حرارت نسبت به طراحی قبلی بیشتر کرده است. همچنین فناوری MaxContact نخستین بار توسط ایسوس در این کارت گرافیکبه کار گرفته شده است. این فناوری با استفاده از سطح بهینه شده مسی و ارتباط آن با GPU، دفع و هدایت حرارت را بهتر کرده است. MaxContact و سه فن لبه دار 0dB ایسوس منجر به کارآمدی 30 درصدی در خنک سازی و عملکرد 3 برابر کم صدا تر نسبت به طراحی مرجع شده است.
 سه فن به کار گرفته شده در ROG STRIX GTX 1080 TI هم دارای استاندارد IP5X در برابر گرد و خاک است که از مزایای این استاندارد، دوام بالا و طول عمر بسیار زیاد فن هاست.نسخه دوم FanConnect ایسوس نیز در ROG STRIX GTX 1080TI وجود دارد. ROG STRIX GTX 1080 TI از مدار تغذیه10+2 فاز بهره می برد که طراحی تمام بخش های آن از طراحی تیم R&D ایسوس بوده و امکان اورکلاکینگ بالا و دستیابی به فرکانس های پایدار را میسر می کند.ایسوس همچنین در تمام مدل ها و سری های کارت گرافیک خود یک بسته نرم افزاری کامل به عنوان ارزش افزوده قرار داده تا کاربر به راحتی از امکاناتی کم نظیر بهره مند شود. با نرم افزار GPU Tweak II علاوه بر اورکلاکینگ و تنظیمات حرفه ای، تنها با یک کلیک می توانید از پروفایل های آماده به منظور بالا بردن کارایی کارت گرافیک استفاده کنید. 
 ایسوس به منظور بهینه سازی کل سیستم نیز بخشی مجزا در GPU Tweak II قرار داده است که می توانید محیط سیستم عامل را برای بالابردن عملکرد کلی سیستم بهینه کنید. ایسوس برای گیمرها و استریمر ها سنگ تمام گذاشته و یک حساب کاربری پریمیوم X-Split GameCaster یک ساله به ارزش 99 دلار را نیز به صورت رایگان در کارت گرافیک های خود قرار داده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :