آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204500
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395 23:58
تعداد بازدید : 574

گردهمایی سالانه همکاران سیستم برگزار شد

گام های بزرگ در مسیر توسعه

گردهمایی سالانه همکاران سیستم با مروری بر دستاوردهای سال ۹۵ و اعلام برنامه ها و چشم اندازهای پیش روی این شرکت، پنجشنبه نوزدهم اسفند ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

فناوران- محمودنظاری، رییس هیات مدیره همکاران سیستم در گردهمایی پایان سال ۹۵ این شرکت گفت: همکاران سیستم سال ۱۴۰۰، صنعت نرم افزار کشور را در منطقه پرآوازه خواهدکرد.
نظاری با اشاره به مسیر حرکت همکاران سیستم از ابتدا تاکنون و چشم انداز سال ۱۴۰۰ این شرکت افزود: شرکت های ماندگار شرکت هایی هستند که یکپارچه و در مسیری روبه جلو حرکت می کنند و مجموعه ارزش های آن ها در مسیر خلق ِسودمندی برای جامعه است.
نظاری با بیان اینکه مشتری همواره قلب تپنده همکاران سیستم است، گفت: شرکت های موفق در دنیا نسبت به مشتری وسواس دارند و رویکردها و قواعدشان را براساس مشتریانشان بازنگری می کنند.
مهدی امیری، مدیرعامل همکاران سیستم نیز در این مراسم، در جمع بیش از ۱۱۰۰ نفر از اعضای خانواده این شرکت؛ در مرور دستاوردهای سال ۹۵، با بیان عملکرد شفاف، موفق و باثبات همکاران سیستم در پنج سال حضور در فرابورس گفت: این عملکرد در کنار تحقق منافع سهام داران، بستری را فراهم کرد تا همکاران سیستم به عنوان نخستین شرکت نرم افزاری کشور مجوز ورود به بورس را دریافت کند.
امیری افزود: بنیان های همکاران سیستم از ابتدا تاکنون بر اساس خلقِ ارزش از دانش و به کارگیری آن برای ارایه خدمات نوین به سازمان ها پایه گذاری شده است. در ادامه این رویکرد دانش بنیان، در سال ۹۵ موفق شدیم به عنوان شرکت تولیدکننده کالا و خدمات دانش بنیان پذیرفته شویم.
وی هم چنین گفت: در مهرماه سال ۹۵، هم زمان با نمایشگاه صنعت، موفق شدیم بزرگ ترین نمایشگاه تخصصی نرم افزارهای سازمانی را در استاندارد بالایی از کیفیت برگزار کنیم. این نمایشگاه فرصتی برای معرفی تازه ترین دستاوردهای همکاران سیستم و دیدار و تعامل با بیش از 5 هزار نفر از مشتریان، مدیران ارشد، کارشناسان و علاقه مندان به صنعت نرم افزار فراهم کرد.
امیری در بیان سرخط اهداف شرکت در سال ۹۶ گفت: همکاران سیستم به عنوان شریک استراتژیک مشتریان خود در حوزه فناوری اطلاعات، توانسته است با ایجاد یک هسته قوی و شبکه گسترده پاسخ گوی نیازهای آنان در بخش های مختلف کسب وکارشان باشد. امروز، هم سو با توسعه نیازهای مشتریان، در نظر داریم با توسعه این شبکه، ظرفیت پاسخ گویی راهکارهای نرم افزاری همکاران سیستم به نیازهای کسب وکارها را افزایش دهیم.
به گفته امیری، با ارایه ابزارهای متناسب سازی؛ تولید و توسعه سیستم های موردنیاز مشتریان حتی در خارج از ظرفیت تولید همکاران سیستم نیز امکان پذیر خواهد بود. در نتیجه این رویکرد، توان واحدهای فناوری اطلاعات سازمان ها نیز افزایش یافته و بستری قدرتمند برای متناسب سازی زیرساخت های نرم افزاری آن ها فراهم خواهد شد. 
ابزارهای BPM Tools راهکاران همکاران سیستم مانند فرم ساز، موتور گردش کار، ERA  و ابزارهای گزارش سازی امکان توسعه ERP همکاران سیستم در سازمان ها را با بهره وری بالا و هزینه پایین فراهم می کند. همچنین پیشبرد رویکرد یکپارچه سازی (Integration) با آن دسته از محصولات بازار که از کیفیت بالایی برخوردارند و به تکمیل سبد محصولات همکاران سیستم کمک خواهند کرد نیز از اهداف همکاران سیستم در سال ۹۶ خواهد بود. 
مدیرعامل همکاران سیستم همچنین در این مراسم به رونمایی از نخستین ERP بومی بر بستر ابر در ایران؛ «راهکاران ابری» پرداخت و افزود: با تجربه های مثبتی که در سال ۹۵ به آن دست یافتیم، سال آینده بازارسازی و افزایش آگاهی در زمینه ارزش افزوده این تکنولوژی و توسعه فروش آن را هدف قرار خواهیم داد.
به گفته وی، «راهکاران ابری» متناسب با فرایندها، نیازها و توان مالی شرکت های متوسط ارایه شده و با زیرساخت های سخت افزاری پیشرفته و امن، پاسخ گوی نیازهای این بخش از بازار است. 
مدیریت پروژه های بزرگ
مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه با برشمردن تجربه های موفق همکاران سیستم در به ثمررساندن پروژه های بزرگ در سال ۹۵ گفت: هم سو با مدل های شرکت های ارایه دهنده راهکارهای ERP در دنیا، همکاران سیستم با تکیه بر تجربیات و درس آموزی های خود در مدیریت پروژه های بزرگ و استراتژیک؛ در سال آینده بر افزایش سطح کیفیت خدمات، رضایت و سرعت پاسخ گویی به مشتریان خود تمرکز خواهد کرد. با این تمرکز؛ همکاران سیستم جایگاه خود را به عنوان شرکتی پیش رو در این زمینه تثبیت خواهد کرد. 
مهدی امیری با بیان وضعیت کسب وکار شرکت در سال ۹۵، از رشد ۵۱ درصدی فروش راهکاران ERP بومی این شرکت خبر داد. او هم چنین با بیان این نکته که سیستم های نرم افزاری به روز و هم سو با روندهای تکنولوژی، توانایی سازمان ها را برای توسعه زیرساخت های کسب وکارشان افزایش داده و ارزش افزوده بیش تری را برای آن ها به همراه خواهد داشت، گفت: موضوع ارتقای سیستم های مشتریان همکاران سیستم به «راهکاران» در سال آینده با تمرکز بیش تری دنبال 
خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :