آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204655
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1395 19:6
تعداد بازدید : 407

دستگاهی که همه ابزارهای خانه را یکپارچه می کند

کاووُ یک ابزار کاربردی کوچک و کاربردی شبیه به گیرنده های سِت تاپ باکس است که براساس ورودی های اچ دی ام آی خود می تواند به صورت همزمان هشت دستگاه مختلف را در اختیار بگیرد.

موبنا- این ابزار کاربردی در شرکت فیت بیت طراحی شده است و تمام دستگاه های الکترونیکی را که در خانه مورد استفاده قرار می گیرند، روی یک سیستم و یک نمایشگر واحد یکپارچه می کند تا با یک دستگاه کنترلی کوچک بتوانید همه آنها را به راحتی مورد استفاده قرار دهید.
این ابزار به سیستم تنظیم هوشمند مجهز شده است تا هر دستگاهی را که به آن متصل می شود، به صورت خودکار شناسایی کند و منابع الکترونیکی مختلف ازجمله گیرنده تلویزیونی اپل، گیرنده تلویزیونی روکو، تلویزیون های معمولی، تلویزیون های کابلی، کنسول های بازی و … به راحتی با آن سازگار شوند.
این جعبه کوچک الکترونیکی به شما امکان می دهد همه امکاناتی را که به صورت جداگانه در دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده قرار می دهید، به صورت یکپارچه در اختیار داشته باشید. تمام تعاملات با کاووُ بسیار آسان صورت می گیرد و برای یاد گرفتن نحوه فعالیت آن نیاز به کمک 
ندارید. 
این دستگاه همچنین یک قابلیت جست و جوی ویژه را هم در خود جا داده است که به کمک آن می توانید برنامه های تلویزیون ماهواره ای را به صورت جهانی در اختیار بگیرید، لیست ساعت های بین المللی را روی نمایشگر تلویزیون مشاهده کنید و تیتر اخبار مورد نظر خود را هم مشاهده کنید.
بخش سخت افزاری کاووُ با بخش نرم افزاری آن سازگاری فراوان دارد و دستگاه با شکل ظاهری زیبا که از چوب ساخته شده است، در اختیار کاربران قرار می گیرد. این باکس کوچک به شما امکان می دهد انواع مختلف گیرنده های تلویزیونی ساخت شرکت های مختلف مانند گوگل، اپل، نتفلیکس و آمازون را با یک دستگاه کنترلی واحد مورد استفاده قرار دهید. 
در بخش نرم افزاری این محصول گیرنده فرمان های صوتی فعال شده است و بر این اساس شما می توانید با تلویزیون خود صحبت کنید تا فرمان های شما را عملی کند.
بدنه چوبی کاووُ در رنگ های مختلف ساخته شده است تا با سلیقه شما سازگار شود.
کاووُ یک نرم افزار هوشمند را در سخت افزار کوچک خود شامل می شود تا امکانات موردنیاز به بهترین شکل ارایه شود.
جز بخش کنترلی، بخش اصلی بدنه دستگاه در یک قاب چوبی قرار گرفته است تا از زیبایی آن لذت ببرید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :