آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204656
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1395 19:8
تعداد بازدید : 474

با همکاری باران تلکام

«آیو» روی تلویزیون های هوشمند سامسونگ عرضه شد

تلویزیون اینترنتی آیو که پیش از این در پلاتفرم های موبایل ، تبلت و به شکل ست تاپ باکس وجود داشت ، هم اکنون روی تمامی تلویزیون های هوشمند سامسونگ قابل دانلود و دسترسی است.


فناوران- پروژه آیو یک تلویزیون اینترنتی ایرانی است که با همکاری باران تلکام (تولیدکننده آیو) و سامسونگ روی تلویزیون های سامسونگ عرضه شده است. این تلویزیون عمده سرویس هایی که در انواع خارجی IPTV ارائه می شود را در ایران ارائه می کند. سرویس های آیو شامل پخش زنده تمامی شبکه های تلویزیونی صداوسیما می شود. همچنین با سرویس Catch-up بیننده این امکان را دارد که برنامه تلویزیونی قبلا پخش شده تا 7 روز قبل را انتخاب و تماشا کند. علاوه بر این آیو ویترینی از صدها عنوان فیلم و سریال ایرانی و خارجی، مجموعه مصاحبه ها و برنامه های اختصاصی را در لیست سرویس های خود گنجانده است.
ویژگی دیگر اپلیکیشن آیو روی تلویزیون های هوشمند سامسونگ این است که پخش ویدیو در این اپلیکیشن، هم سان ساز شونده است، به این معنی که کیفیت پخش ویدیو متناسب با سرعت اینترنت بیننده تنظیم می شود تا تماشاچی بتواند بدون قطعی و به صورت پیوسته فیلم یا سریال مورد نظر را مشاهده کند.
با اپلیکیشن آیو می توان عناوین سریال های جدید و به روز دنیا همچون جوخه برادران و بسیاری دیگر از سریال های قدیمی و جدید را انتخاب و تماشا کرد. همچنین فیلم های سینمایی که دوره اکران را پشت سر می گذارند بلافاصله در بستر اپلیکیشن آیو در دسترس قرار می گیرند. 
فیلم های جدید اکران شده ای چون بادیگارد، ایستاده در غبار و بسیاری عناوین فیلم ایرانی و خارجی دیگر از جمله آثار قابل مشاهده در آیو است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :