آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204724
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1395 10:19
تعداد بازدید : 513

شاتل تندیس سرآمدی کیفیت اینترنت گرفت

هم ‎ زمان با سالگرد 140 سالگی تشکیل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مراسمی برای اهدای جایزه ملی کیفیت (ICTINQA) فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز برگزار شد.

فناوران- در ششمین دوره از برگزاری این جایزه ملی که شرکت ارتباطات زیرساخت مجری برگزاری آن بود، از میان 20  شركت 16 شركت توانستند به مرحله اخذ گواهي نامه نایل آيند. جایزه ملی کیفیت در سه سطح سطح اهتمام، سطح اشتهار و سطح تندیس برگزار می شود که شاتل در سطح تندیس آن شرکت و موفق به دریافت لوح سرآمدی و تندیس برنزین جشنواره در کیفیت ارایه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL2+) شد. 
بر اساس این گزارش شرکت هایی موفق به دریافت لوح سرآمدی و تندیس این جشنواره می شوند که در ارزیابی کمیته جایزه ملی کیفیت امتیازی بالای 500 را در فرایندهای کیفی خود دریافت کرده باشند. در نهایت نیز این شرکت ها به کمیته مشترک جایزه ملی کیفیت و سازمان ملی استاندارد معرفی شده تا بعد از بررسی های لازم تندیس سرآمدی INQA به آن ها تقدیم شود. مدیرعامل شرکت زیر ساخت و عضو شورای سیاست گذاری کمیته جایزه ملی کیفیت در مراسم اهدای این جایزه  با بیان اهمیت ممیزی ها در حوزه فناوری و اطلاعات گفت: جایزه ملی کیفیت شاخصی است که به ما کمک می کند که از میزان رضایت مشتریان از سرویس خود آگاه 
شويم.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :