آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204745
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1395 10:38
تعداد بازدید : 670

کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از شرکت‌های این حوزه دعوت کرد که مشکلات خود را در ارتباط با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با دبیرخانه سازمان مطرح کنند.

شبکه کارها مشکلات شان را در رابطه با رگولاتوری اعلام کنند

کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از شرکت های این حوزه دعوت کرد که مشکلات خود را در ارتباط با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با دبیرخانه سازمان مطرح کنند.


 روابط عمومی نصر تهران- آزاد معروفی، مسوول این کمیسیون با اعلام این خبر و با اشاره به برگزاری جلسات هم اندیشی با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: با پیگیری های مستمر کمیسیون شبکه، معاون اداره استاندارد و تایید نمونه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در جلسه کمیسیون شبکه در محل سازمان حضور یافت و در جریان مشکلات و مسائل بیش از 40 شرکت فعال این حوزه قرار گرفت.
معروفی با تاکید بر تعامل دوسویه و مثبت این کمیسیون با اداره استاندارد و تایید نمونه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ادامه داد: این ارتباط به منظور طرح و پیگیری مشکلات شرکت های فعال در حوزه شبکه با رگولاتوری ادامه دارد.احسان زرین بخش، عضو کمیسیون شبکه سازمان و مسئول پیگیری این موضوع با اشاره به همکاری و تعامل دوسویه کمیسیون با رگولاتوری گفت: کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از طریق دبیرخانه سازمان قصد دارد مشکلات و مسایل اعضا درارتباط با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را جمع آوری کند.
زرین بخش با تاکید برارتباط مستقیم کمیسیون شبکه با اداره استاندارد و تایید نمونه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ادامه داد: قصد داریم از طریق این ارتباطات سازنده، مشکلات وچالش های اعضا را در این زمینه شناسایی کرده و اقدامات لازم را برای پیگیری و حل آنها انجام دهیم.
وی افزود: با دستور مستقیم رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و پیگیری های مستمر رئیس سازمان، در حال حاضر بستر مناسبی برای طرح و پیگیری مشکلات صنف درحوزه تجهیزات شبکه وارتباطات (به ویژه در زمینه واردات و ترخیص کالا) وجود دارد و اعضا می توانند از طریق مکاتبه با سازمان مشکلات خود را مطرح کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :