آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204827
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1395 10:11
تعداد بازدید : 2626

رییس هیات مدیره کارپینو برای رقبا خط و نشان کشید:

جنگ قیمت نمی کنیم، رقابت ما در طرح های نوآورانه است

رقیب جدید آژانس های اینترنتی برنامه های خود را برای حضور در بازار ایران تشریح کرد.


فناوران- احسان جهانی، مدیرعامل اپلیکیشن کارپینو گفت: بومی سازی اپلیکیشن این شرکت از حدود یک سال و نیم پیش آغاز شد و به تدریج توسعه یافت.
وی افزود: در این اپلیکیشن با همکاری شرکت های تاکسیرانی و آژانس های محله، خدمات حمل و نقل مسافر ارایه می کنیم. داشبوردهای مجزایی برای هر آژانس تعریف شده و آنها می توانند نظارت خوبی روی کار رانندگان خود داشته باشند.
جهانی درباره مزایای کارپینو گفت: خودروهای استفاده شده در این سامانه همه تاکسی بوده و سازمان تاکسیرانی مجوز دارند. به این ترتیب مسافران از بیمه مسوولیت تاکسیرانی بهره مند هستند و امکان تردد در محدوده زوج و فرد نیز فراهم است.
مدیرعامل کارپینو ادامه داد: رانندگان ما گواهی شهرشناسی دارند و به نشانی ها و نقاط دیدنی شهر مسلط هستند. علاوه بر این داشبورد رصد رانندگان در اختیار تاکسیرانی قرار می گیرد تا از امنیت شهروندان اطمینان یابند.
وی با بیان اینکه سرورهای این اپلیکیشن در داخل کشور هستند، گفت: دسترسی به اطلاعات مسافران از خارج از ایران مقدور نیست.
علیرضا قنادان، رییس هیات مدیره کارپینو نیز در این نشست گفت: این موضوع که شکایات زیادی از تاکسی ها وجود دارد، می پذیریم اما معتقدیم رقابت به وجود آمده سبب می شود سرویس بهتری در اختیار مسافران قرار گیرد.
وی افزود: در این سامانه ما از خودرو پراید استفاده نمی کنیم. علاوه بر این تمام خودروها مدل 88 به بالا هستند.
قنادان ادامه داد: تاکسیرانی برای ما سقف مجاز قیمت ها را در نظر گرفته است و بنابراین مشکلی برای کاهش قیمت ها نداریم. با این حال نمی خواهیم با دو اپلیکیشن رقیب وارد جنگ قیمتی شویم. 
رییس هیات مدیره کارپینو در پاسخ به نکته یکی از خبرنگاران که گفت برای حضور در این نشست خبری، قیمت کارپینو 50 درصد گران تر از رقبا بود گفت: اگر نسبت قیمت و کیفیت ما رقابتی نباشد، به زودی حذف خواهیم شد. تا الان هرچه در زمینه تاکسی های اینترنتی در ایران پیاده شده، کپی نمونه های خارجی بوده است. ما برای رقابت طرح های نوآورانه ای داریم که به تدریج و در آینده اعلام خواهیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :