fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 204841
  تاریخ انتشار : 24 اسفند 1395 10:38
  تعداد بازدید : 2361

  اپلیکیشن موبایلی آموزش های پیش از ازدواج در راه است

  معاون ساماندهی امور جوانان گفت: اپلیکیشن موبایلی آموزش های پیش از ازدواج فروردین ۹۶ رونمایی می شود.

  مهر- محمدرضا رستمی با بیان ضرورت آشنایی جوانان با آموزش های پیش از ازدواج و شاخص های صحیح انتخاب همسر افزود: به همین منظور کار آموزش ۲۵۰۰ مدرس آموزش های پیش از ازدواج روزهای پایانی خود را می گذراند و امیدواریم ارایه آموزش ها به جوانان در آستانه ازدواج از فروردین ماه ۹۶ آغاز شود.
  وی ادامه داد: در این راستا قرار است ۷۵۰ هزار جوان در آستانه ازدواج با اطلاع رسانی از طریق رسانه ها و دیگر ابزارهای اطلاع رسانی برای شرکت در این دوره ها جذب شوند.
  معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: این آموزش ها در دوره های ۶ ساعته ارایه می شود و جوانان با شرکت در این کلاس ها مدرک حضور در دوره ها را دریافت می کنند.
  رستمی گفت: به منظور تسهیل ارایه آموزش های پیش از ازدواج به جوانان، اپلیکیشن ویژه این آموزش ها طراحی شده و فروردین ماه ۹۶ برای نصب روی گوشی های موبایل در اختیار جوانان قرار می گیرد.
  وی ادامه داد: تلاش ما این است که این آموزش آنلاین از طریق این اپلیکیشن با کمترین هزینه و با حدود قیمتی ۱۰ هزار تومان در اختیار جوانان قرار گیرد.
  معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: دوره های آنلاین آموزش های پیش از ازدواج همانند دوره های معمولی ۱۶ ساعت است و دسترسی به این اطلاعات را برای جوانان تسهیل می بخشد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :