آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204859
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1395 10:56
تعداد بازدید : 2731

امکان بازکردن در خانه با گوشی فراهم شد

همزمان با هوشمندتر شدن خانه های مدرن زمان آن رسیده که از استفاده از قفل و کلید برای ورود به منازل نیز راحت شوید؛ از همین رو یک سیستم دسترسی جدید ابداع شده است.


مهر- این سیستم دسترسی که Latch R Series نام دارد، نخستین سیستم دسترسی هوشمند اختصاصی برای آپارتمان ها و درب های ورودی ساختمان ها لقب گرفته که حتی روی آسانسورها هم قابل نصب است تا افراد غریبه نتوانند وارد اماکن خصوصی شوند.
برای استفاده از این سیستم تنها باید کارتی را در برابر نقطه تعیین شده بکشید تا در روی شما باز شود و زمان خروج با استفاده مجدد از همین کارت در خانه یا آسانسور قفل می شود.
سیستم یادشده با گوشی های هوشمند هم سازگاری دارد و لذا ساکنان خانه ها می توانند به جای استفاده از کارت های هوشمند از گوشی های خود استفاده کنند. همچنین آنها می توانند برای ورود، کد در خاصی را وارد کنند. سیستم یاد شده دارای تنظیمات خاصی برای ورود افراد مهمان است تا آنها با دریافت کد ورود یا ارایه مجوز دسترسی از طریق گوشی بتوانند وارد منازل شوند.
مهم ترین مزیت این سیستم امکان دسترسی خانه ها به شیوه های متنوع است که از وقوع مشکلات ناگهانی در صورت از کار افتادن یکی از این روش ها جلوگیری می کند. سیستم مذکور همچنین برای ارایه خدمات از وای فای، Ethernet، بلوتوث و دیگر فناوری های ارتباطی متداول در همه ساختمان ها بهره می گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :