آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204979
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1395 11:4
تعداد بازدید : 2051

نام نویسی برای حضور در فین استارز 2017 آغاز شد

فین استارز 2017 با هدف شناسایی و معرفی نوآوری ها در حوزه فناوری های مالی از 26 تا 29 فروردین ماه 1396 توسط فرابورس ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و نام نویسی برای حضور در این رویداد آغاز شده است.

فناوران- فین استارز به عنوان بزرگ ترین رویداد نمایشگاهی استارتآپ های مالی ایران، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، ترکیبی از فضای نمایشگاهی، میزگردهای تخصصی، رقابت استارت آپی، فضای شبکه سازی، جلسات تخصصی مشاوره، کارگاه های آموزشی و جلسات B2B است.
فین استارز فرصتی برای صاحبان ایده، استارت آپ های حوزه فین تک، شتاب دهنده ها، صندوق های سرمایه گذاری جسورانه و فعالان حوزه سرمایه گذاری فراهم می آورد تا با تعامل هدف مند و سازنده به شبکه سازی، یادگیری، شناسایی و بررسی چالش ها و روندهای مطرح در این صنعت نوظهور و اثرگذار در اقتصاد جهانی بپردازند.
از اهداف رویداد فین استارز می توان به معرفی نیازهای صنعت مالی کشور، ایجاد تعامل میان استارت آپ­ها و نهادهای متولی در حوزه مالی کشور، ترويج و فرهنگ­سازي به منظور معرفی ظرفيت­هاي بازار سرمایه برای تامین مالی و هم افزایی بازیگران کلیدی و مهم حوزه مالی پرداخت.
علاقه مندان به حضور در این رویداد ضروری است به پایگاه اینترنتی فین استارز به نشانی   finstars.ir مراجعه و فرم نام نویسی را پر کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :