آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 205465
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1396 11:40
تعداد بازدید : 722

بدون تیتر

فارس - معاون بازرگانی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: از روز دوشنبه، پرداخت پول خرید تضمینی گندم آغاز می شود و پیشنهاد داده ایم که نیمی از پول گندم را هنگام تحویل و نیمی دیگر را در مرحله تأمین بودجه بپردازیم. امسال ۱۵ هزار میلیارد تومان برای خرید تضمینی گندم در بودجه پیش بینی شده است.


 فارس - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از رشد 5/5 درصدی مصرف بنزین در آغاز سال 96 خبر داد و گفت: در حال حاضر بین تولید و مصرف بنزین 15 میلیون لیتر فاصله است.
 تسنیم - پیش فروش بلیت قطارهای مسافری بازه زمانی اول اردیبهشت تا ۳۱ خرداد امسال از پس فردا ۲۱ فروردین (دوشنبه) شروع خواهد شد.
 تسنیم- مدیرعامل کشتیرانی از اضافه شدن کشتی ایران-کاشان به ناوگان این شرکت طی روزهای آینده خبر داد و گفت: امسال سفارشات جدیدی به ایزوایکو ارایه می شود.
 مهر- وزیر نفت عربستان سعودی گفت: وقفه به وجود آمده در ارسال محموله های نفتی به مصر مرتفع شده و اکنون شرکت آرامکو در حال ارسال فرآورده های نفتی به مصر است.
 ایرنا- معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه سالانه بین 40 تا 60 هزار تن کره به کشور وارد می شود، گفت: طی یک برنامه 10 ساله می توانیم کره مورد نیاز کشور را در داخل کشور تامین کنیم و دیگر نیازی به واردات نداشته باشیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :