آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 205560
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1396 11:20
تعداد بازدید : 1336

کندی اینترنت موبایل در مراکز گردشگری مازندران

با وجود اظهارات متعدد در خصوص با اتصال روستاهای مازندران به اینترنت در حال حاضر در بسیاری از نقاط استان مشکل اتصال به شبکه اینترنت وجود دارد.

فارس - سال گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندین سفر به استان مازندران در ارتباط با پروژه های مخابراتی و فناوری اطلاعات داشت.
در یکی از سفرهای وزیر به مازندران به گفته متولیان ایجاد اتصال هزار و 500 روستای مازندران به اینترنت مطرح شد.
با وجود این همه بگیر و بند در ارتباط با اتصال روستاهای مازندران به اینترنت در حال حاضر در بسیاری از نقاط استان مشکل اتصال به شبکه اینترنت وجود دارد.
کندی سرعت اینترنت اپراتورهای همراه در مناطق مرکزی استان مازندران به ویژه در حاشیه سواحل متأسفانه احساس می شود.
از دیگر گلایه مردم در ارتباط با کندی اینترنت در مناطق مرکزی شهرستان ساری و در روستاهای با فاصله 15 تا 20 کیلومتر به گوش می رسد.
تنها بحث کندی سرعت اینترنت در تعدادی از روستاهای استان مطرح نیست، در بخش مرکزی کلیجان رستاق در روستاهای منطقه علوی کلا پس از نزدیک شدن به روستاهای سقندیکلا و رودبارک کلاً ارتباطات تلفنی با اختلال جدی مواجه می شود.
این روند در دیگر روستاهای منطقه چهاردانگه و دودانگه نیز مطرح است و میزان نقاط کور ارتباطی در بخش چهاردانگه و دودانگه هم بسیار زیاد است.
دیگر گلایه های مردم از عدم اتصال به اینترنت تلفن همراه مربوط به منطقه گردشگری چشمه آب معدنی سورت است، با توجه به تعدد حضور گردشگران در این بخش، سرعت اینترنت اپراتورهای تلفن همراه در این منطقه بسیار آزاردهنده و در بسیار از موارد غیرقابل استفاده است.
انتظار است متولیان امر با توجه به اینکه وزیر ارتباطات به عنوان وزیر معین استان مطرح است نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری نشان داده و حداقل  به مطالبات مردمی در حوزه ارتباطات پاسخ مثبت داده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :