آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20625
تاریخ انتشار : 3 دی 1391 10:10
تعداد بازدید : 1048

تعرفه دفاتر خدمات الکترونیکی 12 درصد افزایش یافت

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران از افزایش تعرفه خدمات در دفاتر خدمات الکترونیکی خبر داد و گفت: با موافقت شورای اسلامی شهر تهران، افزایش تعرفه 12 درصدی برای دفاتر خدمات الکترونیک به تصویب رسیده و ابلاغ شد.

خبرگزاری فارس- سید مناف‌هاشمی با بیان این مطلب گفت: بر اساس برنامه‌ریزی که از ابتدا انجام شده بود، قرار بود تا هر ناحیه تهران دارای یک دفتر خدمات الکترونیکی باشد که هم‌اکنون 123 ناحیه تهران دارای این دفاتر هستند و از این رو برنامه‌ای برای افزایش تعداد دفاتر خدمات الکترونیکی وجود ندارد.
وی درباره میزان تعرفه مشخص شده برای دفاتر خدمات الکترونیکی افزود: در سه سال گذشته، افزایشی در میزان تعرفه دفاتر خدمات الکترونیکی وجود نداشت چراکه با افزایش سرویس‌های این دفاتر از پنج سرویس به 45 سرویس، درآمد لازم برای آن کسب می‌شد.
هاشمی گفت: با توجه به تورم‌های موجود و مسایلی که مدیران دفاتر برای ما مطرح کردند، شورای اسلامی شهر تهران تصویب کرد تا تعرفه این دفاتر به 12 درصد افزایش یابد که این موضوع ابلاغ و در حوزه‌های اجرایی شهرداری به انجام رسید.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران در ادامه از افزایش سرویس‌های این دفاتر خبر داد و گفت: میزان سرویس‌های دفاتر خدمات الکترونیکی باید به 50 سرویس افزایش یابد که این کار در حوزه‌های خدمات شهری و سایر حوزه‌ها در حال انجام است و ارایه سرویس در حوزه‌های مالی و اداری نیز آخرین بخش‌هایی است که به سرویس‌ها اضافه شده است.وی درباره فرامنطقه‌ای شدن فعالیت دفاتر خدمات الکترونیکی از شش آبان ماه گفت: با فرامنطقه‌ای شدن خدمات در این دفاتر، فعالیت به صورت رقابتی در آن انجام می‌شود و هر دفتری که خدمات بهتری ارایه و رضایت‌مندی بیشتری کسب کند می‌تواند مراجعه کنندگان بیشتری داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :