آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206369
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1396 10:12
تعداد بازدید : 454

قفسه

قفسه

پشت سرت را نگاه کن
نوشته: سی بل هاگ
ترجمه: آرتمیس مسعودی
انتشارات: آموت
قیمت: 23 هزار تومان
«وقتی کلو بنسون از خواب بیدار می شود، متوجه می شود که ربوده شده و در یک دخمه زیرزمینی زندانی است اما اصلا به یاد نمی آورد چه طور به آنجا آمده است. او از آنجا می گریزد اما کسی داستانش را باور نمی کند. به همسرش مظنون و ناچار می شود برای کشف واقعیت و برای زنده ماندن، رد پای خود را دنبال کند اما چه کسی کلو را تعقیب می کند؟»
این کتاب تا کنون توانسته جوایز متعددی از جمله پر فروش ترین رمان با موضوع زنان، دومین رمان پرفروش آمازون، پرفروش ترین رمان روانشناسی و پرفروش ترین رمان ژانر وحشت را از آن خود کند.


یک پرونده کهنه
نوشته: رضا جولایی
انتشارات: آموت
قیمت: 21 هزار و 500 تومان
«پنج نفر بودند: یک سرهنگ ستاد، یک سرگرد فراری، یک سروان اخراجی و دو نفر شخصی. دور یک میز گرد قدیمی با چند صندلی لهستانی و یک چراغ سقفی حبابدار که نور اندکی به اتاق می پاشید. پرده ها را کشیده بودند. نمی دانستند که بیرون برف ریزی شروع به باریدن کرده. زمستان سختی بود. دایم برف می بارید. همه جا یخ زده بود، حتی شاخه های دختان یخ زده بودند و از آنها قندیل های بلورین آویزان بود. هر شب چند پرنده یخ می زدند و زیر شاخه ها می افتادند اما کسی به آنها نگاه نمی کرد.»
رضا جولایی در رمان جدیدش سراغ دوره پهلوی رفته. این داستان برمی گردد به ترور محمد مسعود، روزنامه نگار و مدیر مسوول روزنامه مرد امروز و رمان نویس. 


قهوه سرد آقای نویسنده
نوشته: روزبه معین
انتشارات: نیماژ
قیمت:
«عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو تو یه کافه ی شلوغ می مونه. اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی، باید چشم هات رو ببندی و از همه صداها بگذری و نشنوی شون، بقیه صداها واسه ت آزار دهنده می شه؛ صدای پچ پچ مردم، صدای خنده ها، گریه ها، صدای به هم خوردن فنجان ها حتی صدای باد... تو واسه م اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم.»
این کتاب مجموعه ای از نوشته های تلگرامی روزبه معین است. فردا، جمعه اول اردیبهشت ماه جشن رونمایی و امضای این کتاب ساعت چهار عصر در کافه میزانسن (چهار راه ولیعصر فلسطین جنوبی خیابان محتشم پلاک 9) برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :