آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206382
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396 11:2
تعداد بازدید : 488

گیگابایت و Corsair دست در دست هم با RGBFusion

اگر با مادربردهای سری جدید گیگابایت که با نام آئورس عرض شده اند آشنا باشید، تا به حال نام RGBFusion را نیز شنیده اید.

فناوران- RGBFusion نام تکنولوژی جدید و انحصاری گیگابایت است که برای نورپردازی سیستم های کامپیوتری و ایجاد جلوه های نوری داخل کیس عرضه شده است. 
به جرات می توان گفت که تا کنون RGBFusion  کامل ترین تکنولوژی ارایه شده در زمینه نورپردازی سخت افزاری است که از سوی گیگابایت برای کاربران کامپیوترهای شخصی معرفی شده است.
تکنولوژی RGBFusion توسط گیگابایت برای مادربردهای مبتنی بر پردازنده های intel و amd به کار گرفته شده است. 
این تکنولوژی از ویژگی های زیادی مانند مناطق جداگانه برای نورپردازی ، سازگاری کامل با رشته های RGB و WRGB ، توانایی برنامه ریزی و شخصی سازی ویژه و افکت های مطلوب نور پردازی بهره می برد.
حالا گیگابایت برای به رخ کشیدن کارایی و ویژگی های RGBFusion دست به همکاری با دیگر برندهای معتبر برای پشتیبانی تمام و کمال از این تکنولوژی زده 
است. 
گیگابایت این بار با همکاری شرکت corsair بستری را فراهم کرده است تا ماژول های Vengeance RGB ساخت این کمپانی، قابلیت کنترل و برنامه ریزی مستقیم را از طریق رابط کاربری RGBFusion داشته باشند تا کاربران بتوانند نورپردازی خلاقانه تر و زیبایی را برای سیستم کامپیوتری خود ایجاد کنند. 
مدیر بخش بازاریابی Corsair در این باره گفت:  ما از ارایه رم های Vengeance RGB  بسیار هیجان زده هستیم، زیرا علاوه بر ارایه کارایی بالا، این رم ها از فناوری RGB نیز بهره می برند. 
همچنین رابط کاربری RGBFusion اولین نرم افزار مرتبط به مادربردهاست که قابلیت کنترل کامل نو پردازی رم های Vengeance RGB را در کنار نرم افزار ارایه شدۀ خود corsair دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :