آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206394
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396 11:18
تعداد بازدید : 511

عرضه عینک آفتابی هوشمند با قابلیت فیلم برداری

یک شرکت نوپا عینک آفتابی ساخته که علاوه بر محافظت از چشم فرد در برابر اشعه خورشید، قابلیت فیلم برداری از مناظر و ثبت صوت را نیز دارد.

مهر – بر اساس گزارش منتشر شده از سوی نیواطلس، طی سال های گذشته عینک های آفتابی متعددی ساخته شدند که هرکدام دارای یک دوربین فیلم برداری ویدیویی هم بودند.  این طرح جالب است زیرا کاربر می تواند چشم انداز خود را به طور واقعی فیلم برداری کند و همزمان دست هایش آزاد باشد.
در همین راستا شرکت Omni Wearables عینک آفتابی FaceShot را ساخته است. در این عینک نوعی دوربین قرار دارد که از دسته آن بیرون می آید و از مناظر فیلم برداری می کند.به نظر می رسد استفاده از این عینک هم بسیار ساده باشد. در دسته چپ آن دوربینی با زاویه باز 1080p/30fps قرار دارد.   به صورت معمول دوربین خاموش است؛ اما هنگامی که کاربر بخواهد  فیلم برداری کند، دوربین را از دسته بیرون می آورد.  این دوربین به طور خودکار روشن شده و فیلم برداری را آغاز می کند.  مناظر فیلم برداری شده روی یک کارت micriSD ثبت می شود.  
بر اساس اعلام شرکت سازنده،  این دوربین دارای باتری داخلی است که با هر بار شارژ کامل باتری می توان یک ساعت و نیم فیلم برداری کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :