آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206395
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396 11:23
تعداد بازدید : 593

صاحبان سهام در مجمع عمومي فوق‌العاده تصویب کردند

موافقت با افزايش سرمايه گروه فن آوا

مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام گروه فن آوا به پیشنهاد هیات مدیره گروه مبنی بر افزایش سرمایه شرکت های تابعه گروه فن آوا رای مثبت دادند.

فناوران- مجمع فوق العاده گروه فن آوا با حضور اعضای هیات مدیره گروه فن آوا، صاحبان سهام و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. در ابتدای این مجمع در اجرای ماده 101 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نسبت به تعیین هیات رییسه مجمع اقدام کردند و علی حکیم جوادی به سمت رییس مجمع برگزیده شد.
هیات رییسه با در نظر گرفتن درصد سهام حاضرین در مجمع و همچنین حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دستور جلسه را قرائت کرد.مجمع پس از استماع گزارش توجیهی هیات مدیره درخصوص لزوم افزایش سرمایه با هدف جبران مخارج سرمایه‏گذاری‎های انجام شده به منظور جلوگیری از خروج نقدینگی و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های تابعه در راستای توسعه شرکت های مزبور و نیز پس از استماع گزارش بازرس قانونی، به اتفاق آرا با پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه شرکت گروه  فن آوا موافقت کرد تا متناسب با برنامه ها و فعالیت های پیش بینی شده آتی شرکت و همچنین تقویت سرمایه شرکت های تابعه پس از تصویب هیات مدیره گروه فن آوا اقدامات لازم را به عمل آورد.
همچنین مجمع به هیات مدیره اختیار داد در هر مرحله از افزایش سرمایه پس از پایان مهلت مقرر در آگهی حق تقدم و پذیره نویسی سهام حاصل از افزایش سرمایه، سرمایه را تا میزان مشارکت سهامداران به ثبت برساند و در صورت نیاز با تعیین قیمت سهام برای پذیره نویسی عمومی اقدام کند.
هیات مدیره در هر نوبت پس از عملی کردن افزایش سرمایه طبق ماده 163 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت حداکثر ظرف یک ماه ضمن اصلاح ماده 5 اساسنامه در قسمت مربوط به سرمایه ثبت شده و پرداخت شده شرکت، مراتب را به اداره ثبت شرکت ها اعلام کنند.
بر اساس این گزارش با توجه به اینکه شرکت فاقد پاره سهام است، مجمع به هیات مدیره اختیار داد تا مجموع پاره سهم های حاصل از افزایش سرمایه را به فروش رسانده و معادل ارزش اسمی پاره سهم‎های فروخته شده را به حساب افزایش سرمایه و ما به التفاوت قیمت اسمی و فروش آن را پس از کسر هزینه‎های متعلقه، به حساب بستانکاری ذی‎نفعان منظور کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :