آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206409
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396 11:39
تعداد بازدید : 575

اعلام اولویت های کاری بانک آینده در سال 96

حمایت از بخش های واقعی اقتصاد، افزایش تولید داخلی و توجه به مقوله اشتغال، از جمله اولویت های بانک آینده در سال 1396 عنوان شد.

فناوران - در نخستین گردهمایی مدیران و رؤسای شعب بانک آینده در سال جاری، ضمن بررسی چگونگی حمایت از حوزه های واقعی و کارآمد اقتصادی، راه کارهای مؤثر در خصوص کمک به افزایش تولید داخلی و اشتغال زایی در کشور نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.بررسی نقش بانک آینده در حوزه های مختلف حمایتی، به ویژه در زمینه تأمین منابع مالی برای پاسخ گویی به نیاز فعالان اقتصادی، از دیگر موارد مطرح در این نشست بود، که در این میان، جایگاه واحدهای خرد، متوسط و صنوف مختلف که با هزینه کمتری امکان ایجاد اشتغال در آنان وجود دارد؛ با جزییات و تأکید بیش تری مورد توجه قرار گرفت. 
بر همین اساس، سهیمه استان ها و شعب مربوط در چارچوب برنامه زمان بندی شده و به منظور انجام اقدامات لازم با رعایت اصول بهداشت اعتباری تعیین شد. هم چنین میزان اشتغال ایجاد شده از طریق اجرای طرح های مختلف برآورد و مقرر شد؛ تمهیدات و مقدمات لازم برای تحقق این هدف مهم، به ویژه تأمین مالی در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال» با فوریت فراهم و بر حُسن اجرا نظارت لازم معمول شود. اقدامات اجرائی مربوط، از ابتدای خرداد ماه سال جاری آغاز خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :