آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206417
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396 11:56
تعداد بازدید : 896

41 درصد

طبق نظرسنجی که اخیرا انجام شد، فقط 41 درصد از شرکت ها، استراتژی رمزگذاری سازگار و 37 درصد از کنترل کامل کلیدها و فرآیندهای رمزگذاری به ارائه دهندگان فضای ابری واگذار شده است.

ایتنا- نتایج مطالعه روند رمزگذاری جهانی تالس2017 نشان می دهد که 41 درصد از شرکت ها، از یک استراتژی رمزگذاری سازگار در سازمان خود استفاده کرده اند.
این گزارش که بر اساس نظرسنجی مؤسسه پونمان از بیش از 4800 نفر در چندین بخش صنعتی تهیه شده است، نشان می دهد که 46 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی، پیش از ارسال داده به فضای ابری، عملیات رمزگذاری را انجام می دهند و 21 درصد هم عملیات رمزگذاری را در فضای ابری و با استفاده از کلیدهایی که ایجاد می کنند، انجام می دهند.
با کمال تعجب، 37 درصد از سازمان ها، کنترل کامل کلیدها و فرآیندهای رمزگذاری را به خود ارائه دهندگان ابری واگذار کرده اند.
بر اساس پاسخ 55 درصد از پاسخ دهندگان، انگیزه اصلی برای رمزگذاری مقبولیت است و انگیزه های بعدی، مالکیت معنوی (51 درصد)، حفاظت از اطلاعات مشتری (49 درصد) و حفاظت در برابر تهدیدات خارجی (49 درصد) هستند.  همچنین 59 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که تعیین محل قرارگیری داده های حساس در سازمان، بزرگ ترین چالش در زمینه استقرار رمزگذاری به حساب می آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :