آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206740
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396 9:48
تعداد بازدید : 742

گوگل هوم 5 میلیون دستور پخت ارایه کرد

یکی از صحبت ها و دغدغه های روزانه ما این است که امروز غذا چه درست کنیم و گاهی هرچه فکر می کنیم نمی توانیم گزینه ای مناسب پیدا کنیم. حالا در این زمینه هم گوگل راهکار جالبی ارایه کرده است.

Verge-  پس از افزودن قابلیت «مولتی یوزر» یا چند کاربره که پشتیبانی از چندین کاربر را برای گوگل هوم ممکن می سازد، اکنون امکانی تازه به این دستیار مجهز به هوش مصنوعی افزوده شده که کمک می کند افراد در آشپزخانه احساس تنهایی نکنند و راحت تر به پخت و پز برسند.
 به کمک این قابلیت جدید، هوم به شما کمک خواهد کرد تا در تمام مراحل آشپزی یک دستیار داشته باشید. تنها کافی است از بین 5 میلیون دستور آشپزی موجود در گوگل هوم، یکی را انتخاب کنید. برای این کار هم باید به اپلیکیشن اندرویید یا iOS گوگل هوم بروید و پس از انتخاب دستور آشپزی مورد نظر، روی گزینه “Send to Google Home”  ضربه بزنید و بعد هم گوگل را فرا بخوانید و با دستور “Ok Google, start cooking”  از گوگل هوم درخواست کنید تا در آشپزی به شما کمک کند.
 ضمنا در صورتی که بیرون از خانه هستید و دسترسی به آشپزخانه ندارید، می توانید دستور پخت غذای موردنظر را ذخیره کنید تا زمانی که به منزل رسیدید آن را اجرا کنید.
 اگر در حین آشپزی حس کردید مرحله ای را انجام ندادید، می توانید از دستیار هوشمند بخواهید که آن را تکرار کند. این قابلیت قرار است تا هفته های آتی برای کاربران گوگل هوم عرضه شود و نیاز به نصب جداگانه ندارد، چراکه در آپدیت بعدی گوگل هوم وجود خواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :