آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206879
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396 10:46
تعداد بازدید : 1029

رییس دولت یازدهم اعلام کرد:

با رساندن فیبر نوری به تمام کشور اشتغال زایی می کنیم

رییس جمهور دولت یازدهم و نامزد دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت: ارتباط جوانان و ملت را با دنیا به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سپردم تا مردم برای تماس با جهان، دیگران و به دست آوردن اطلاعات احساس نگرانی نکنند.

فناوران - حسن روحانی رییس جمهور دولت یازدهم و نامزد دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری شنبه شب گذشته در شبکه یک سیما در مقابل دوربین با مردم سخن گفت.
وی با بیان اینکه مسایل پیچیده جامعه با حرف و شعار حل نمی شود، افزود: ارتباط جوانان و ملت را با دنیا به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سپردم تا مردم برای تماس با جهان، دیگران و به دست آوردن اطلاعات احساس نگرانی نداشته باشند.
روحانی با بیان اینکه افتتاح به معنی اعتماد و سرمایه گذاری است، افزود: با استفاده از شرکت های دانش بنیان و فناوری می توانیم اشتغال ایجاد کنیم.
وی به ایجاد 100 هزار شغل از طریق فناوری اطلاعات با بهره گیری از اینترنت و شبکه های اجتماعی پرداخت و گفت: امروز بسیاری از مشاغل از طریق اینترنت به وجود می آید.
روحانی صادرشدن صنایع دستی توسط روستاییان و جذب گردشگر از طریق شبکه های اجتماعی را مهم ارزیابی کرد و گفت: اکنون 27 هزار روستا در دولت یازدهم به اینترنت تجهیز شده اند.
رییس دولت یازدهم ادامه داد: مگر می توانیم بدون اینکه فضای ارتباطات را تسهیل کنیم، نشاط در جامعه ایجاد کنیم.
وی به ایستادگی در برابر فشارها پرداخت و گفت: توانستیم فیبرنوری را به اقصی نقاط کشور برسانیم تا مردم بتوانند از این امکانات استفاده کنند که براساس آن می شود اشتغال ایجاد کرد.
روحانی با بیان اینکه لازم است مردم را به آینده امیدوار کنیم، افزود: مگر می شود به فکر اشتغال، تولید و رونق اقتصادی در کشور باشیم در همان حال فضا را برای اقتصاد رقابتی نکنیم.
رییس جمهور با بیان اینکه نباید کارآفرینان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را بترسانیم، افزود: در پی اشتغال گسترده  برای  همه اقشار جامعه هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :