آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206882
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396 10:50
تعداد بازدید : 509

تابستان داغ با مسابقات اورکلاکینگ گیگابایت

گیگابایت قصد دارد با برگزاری سومین مسابقه اورکلاکینگ آنلاین خود در ابعاد جهانی، کاربران را به استفاده از بیشترین توانایی مادربردهای جدید خود تشویق کند.

فناوران- این مسابقه سومین مسابقه از چهار مسابقه اورکلاکینگ است که گیگابایت قصد دارد در این زمینه برگزار کند. این کمپانی در ماه مارچ و آپریل نخستین و دومین دوره از این مسابقات را در سال میلادی جاری برگزار کرد که به میزبانی وب سایت HWbot.org صورت پذیرفت.
یکی از نکات جذاب این مسابقات برگزاری آن در سطح جهانی است و کاربران ایرانی نیز می توانند با عضویت در وب سایت میزبان و شرکت در این مسابقه از جوایز ارزشمندی که کمپانی گیگابایت برای این مسابقات در نظر گرفته است، بهرمند شوند. در این مسابقه گیگابایت برای شرکت کنندگان و نفرات برتر تا 2500 دلار جایزه در نظر گرفته است که شامل اهدای جوایز به قید قرعه بین تمامی شرکت کنندگان است.از دیگر شرایط و قوانین مهم این رویداد محدودیت کاربران در استفاده از پردازنده و کارت گرافیک است. این امر باعث می شود همه دوستداران اورکلاکینگ بتوانند در این مسابقه شرکت کنند.
پردازنده و کارت گرافیکی که برای شرکت در این مسابقه انتخاب شده است، پردازنده ارزان قیمت Core i3 7350k به همراه کارت گرافیک Nvidia GT 730 است. کاربران با اورکلاکینگ این دو قطعه در دو بخش (کلاس خنک سازی) Ambient و Extreme با هم به رقابت خواهند پرداخت. استفاده از مادربردهای گیگابایت برای شرکت در این مسابقه الزامی است. نرم افزارهای تست این مسابقه به ترتیب GPU PI FOR CUP 1B، 3DMARK ICE STORM و CATZZILA 720P است. کاربرانی که خواستار شرکت در این مسابقه هستند، می توانند برای بررسی بیشتر قوانین و چگونگی برگزاری این مسابقه به صفحه مربوط به قوانین مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :