آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20692
تاریخ انتشار : 5 دی 1391 10:15
تعداد بازدید : 655

نخستین حضور اپراتور چهارم در مجمع FTTH خاورمیانه و شمال آفریقا

اپراتور چهارم به عنوان مجری انحصاری ارایه خدمات لایه دسترسی بر بستر فیبرنوری در کشور در مجمع FTTH _ اتصال فیبر به منازل _ خاورمیانه و شمال آفریقا شرکت کرد.

روابط عمومی ایرانیان‌نت- مدیران اپراتور چهارم طی دیدار با فاریس آوارتانی، رییس هیات مدیره مجمع و حسین بدران عضو هیات مدیره و رییس کمیته رگولاتوری، به تشریح برنامه‌های کشور برای ایجاد شبکه ملی پهن باند و نقش اپراتور چهارم در ارایه سرویس‌های پهن باند پرداختند. در این دیدار آوارتانی دعوت خود را برای ارتباطات متقابل بیشتر و عضویت در کمیته‌های مجمع FTTH خاورمیانه و شمال آفریقا و همچنین حضور در مجامع بین‌المللی همچون ITU _ اتحادیه ارتباطات راه دور سازمان ملل، به هیات ایرانی اعلام کرد.
حسین شفیع، مدیرعامل اپراتور چهارم نیز ضمن اشاره به اراده شرکت ایرانیان نت برای حضور پررنگ در مجامع داخلی و بین‌المللی، آمادگی این شرکت برای توسعه همکاری‌های متقابل و تبادل تجربیات را اعلام کرد.
گفتنی است، چهارمین کنفرانس مجمع FTTH خاورمیانه و شمال آفریقا، از 11 تا 13 دسامبر در دوحه قطر و با شرکت بازیگران اصلی صنعت مخابرات و ارتباطات پهن باند با تکیه بر فناوری‌های مبتنی بر فیبر، برگزار شد. شرکت ایرانیان نت نیز از سال 2012 عضو ارشد (با ردهPlatinum member ) در مجمع FTTH خاورمیانه و شمال آفریقاست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :