آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207073
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396 10:24
تعداد بازدید : 419

عرضه بلندگوی هوشمند سیری با پشتیبانی ۱۸ زبان

بعد از موفقیت بلندگوهای هوشمند اکو ساخت آمازون، اپل هم به فکر افتاده بلندگوهای هوشمند سیری را با هوش مصنوعی بالاتر تولید کند.

مهر- گفته می شود کار طراحی این بلندگوها در مراحل پایانی است و رونمایی از آنها در فصل تابستان صورت می گیرد.
بلندگوی هوشمند سیری از قابلیت هایی مانند اتصال به اینترنت، گفت وگو با کاربران و پاسخگویی به سوالات آنها و انجام جست وجوهای اینترنتی برخوردار است.
این بلندگو حجیم تر بوده و در مقایسه با بلندگوی اکو دارای امکانات بیشتری است. این مجموعه دارای یک ووفر، هفت بلندگوی کوچک و یک منبع تامین برق است. بلندگوی هوشمند اکوی آمازون در حال حاضر ۱۷۹ دلار قیمت دارد و به احتمال زیاد بلندگوی اپل قیمت بیشتری خواهد داشت.
گفته می شود تعدادی از شرکت های فناوری در حال مذاکره با اپل برای ارایه خدمات یا تولید محصولاتی بر مبنای این بلندگوی هوشمند هستند. هنوز مشخص نیست عرضه انبوه این بلندگوها به بازار چه زمانی رخ می دهد.
یکی دیگر از مزایای بلندگوی هوشمند اپل پشتیبانی آن از ۱۸ زبان زنده دنیا خواهد بود. این در حالی است که اکو تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند. 
سازگاری این محصول با آیفون و آی پد هم مزیت دیگری است که باعث می شود بلندگوی یاد شده با بهره گیری از داده های نرم افزار سیری اطلاعات جامعی درباره روحیات و عادات کاربر خود داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :