آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207194
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1396 1:43
تعداد بازدید : 942

گلچین شبکه

گلچین شبکهپارکینگ فاز 2 باغ پرندگان تهران در آستانه بهره برداری
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 از آماده سازی پارکینگ باغ پرندگان تهران خبرداد و گفت: تاکنون 83 تن آسفالت در محوطه پارکینگ فاز دوم باغ پرندگان پخش شده است.


سلام بر دوستان عزیزم
همان طور که از پوستر بالا پیداست روز پنج شنبه چهاردهم اردیبهشت ساعت هجده تا بیست شب، آیین رونمایی از کتاب خوب (کلاع ها هم از تهران رفته اند) است.
صاحب این اثر خوب خانم لیلی کریمان نویسنده کتاب زندگینامه بنده (ستاره بی نقاب) است که به واقع به زندگی نامه بنده جان بخشید.
حال رونمایی از این کتاب در آستانه روز بیماری های خاص و صعب العلاج است و بخشی از عواید فروش صرف امور خیریه خواهد شد.


وقتی پنالتی می زنی هیچ چیز وجود نداره به جز تو، دروازه بان و خدا. تو شوت می کنی، دروازه بان می پره و این خداس که تعیین می کنه توپ کجا بره
پیش فروش روزهای جدید در سایت تیوال
تماشاخانه پالیز ساعت 19:15


ساعت دو بعد از ظهر بود جلسه ام با اقای طاهری شروع شد و در عرض بیست دقیقه با پرسپولیس قرارداد بستم. پانصد میلیون کمتر از مبلغ قراردام با نفت بود و می دونستم وصول یک میلیارد و دویست میلیون تومان طلبم از نفت به نوعی سخت می شه.
بازی با استقلال خوزستان دستم شکست ولی هشتاد دقیقه با دست شکسته بازی کردم...
عزیزانم اون شب که اون حرفا رو زدم خودم از ناراحتی تا صبح نخوابیدم واسه شما هوارداران واقعی که لطف بیکران بهم داشتین، ولی من به خاطر تعدادی هوادارنما، ناخواسته باعث رنجش شما هواداران واقعی شدم. علاقه زیادم به تیم بود که دوست نداشتم به این شرایط دچار بشه و شرمنده شما عزیزان بشیم.
به هر حال اشتباه کردم و تندروی جوهر جوانی است.


آقاي مسولين سلام! 
پارازيت ها قبل از اينكه به ماهواره ها بخورند از جان مردم رد مي شوند. از بدن من و تو و خانواده هامون و خانواده هاتون رد مي شوند. بدون رودروايسي از جان و بدن خانواده مسوولين عالي رتبه نيز رد مي شوند! عزيزان من... براي مبارزه با ماهواره به جاي هزينه هاي سنگين پخش پارازيت و جمع كردن ناموفق ديش ها! بايد سريال هايي همچون قهوه تلخ، دورهمي و خندوانه و شهرزاد ساخت كه در هر زمان مردم آنها را به ديدن ماهواره ترجيح دادند.
آقاي روحاني... آقاي جهانگيري... آقاي هاشمي طبا... حتا آقاي ميرسليم! با وعده رفع پارازيت ها كه حال همه را بد كرده، هم راي كسب كنيد و هم جان مردم كشورتان... جان خانواده خودتان و خانواده همه مسوولين را نجات دهيد!


در برهه برگزاری انتخابات سرویس زنده اینستاگرام یکی از سرویس های موثر است که همه کاندیداها در حال استفاده از آن برای تبلیغات خود هستند و سیاست قطعی دولت بر استمرار جدی این خدمات است، استفاده از ابعاد مثبت شبکه های اجتماعی و فضای مجازی راهبرد دولت تدبیر و امید برای دسترسی آزاد به اطلاعات است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :