آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207202
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1396 1:58
تعداد بازدید : 1099

20 درصد

رییس پلیس پیشگیری ناجا گفت: شاهد کاهش ۲۰درصدی مراجعه شهروندان به کلانتری ها با الکترونیکی کردن ارایه خدمات در آینده نزدیک خواهیم بود.


مهر- سردار شرفی در توزیح اقدامات پلیس پیشگیری در راستای تحول کلانتری ها و پاسگاه ها نیز خاطرنشان کرد: اقدامات انجام شده در راستای تحول کلانتری و پاسگاه ها در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت دسته بندی شده که در سطح نخست ما به تبیین ساختار شورای عالی تحول کلانتری ها، برگزاری جلسات خبرگی و تبیین ماموریت ها پرداختیم و در بخش عملی نیز در حوزه های فناوری و الکترونیکی اقدامات موثری انجام داده ایم.
وی افزود: در حوزه فناوری با الکترونیکی کردن ارایه خدمات به شهروندان به زودی شاهد کاهش حدود ۲۰ درصدی مراجعه به کلانتری ها خواهیم بود و راه اندازی سامانه جامع پیامکی برای پیگیری پرونده ها نیز در این راستا بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
وی راه اندازی سامانه پایش تصویری مناطق حاشیه نشین، اجرای فاز نخست ایستگاه های کلانتری سیار و پیاده سازی طرح کلانتری مطلوب و طرح نهضت کلانتری سازی با مشارکت مردم را از دیگر اقدامات پلیس پیشگیری ناجا در سطح کوتاه مدت طرح تحول کلانتری ها دانست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :