آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20722
تاریخ انتشار : 4 دی 1391 10:59
تعداد بازدید : 1061

برگزاری 30 درصد آموزش هاي ضمن خدمت فرهنگيان مجازي می شود

ریيس مركز برنامه ريزي و آموزش نيروي انساني از برگزاري بالغ بر 30 درصد آموزش هاي ضمن خدمت فرهنگيان در سراسر كشور به صورت الكترونيكي خبر داد.

روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش- اسدي گرمارودي در گردهمايي معاونان پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني، روساي ادارات فناوري، آموزش نيروي انساني و طرح و برنامه با اشاره به تغيير گفت‌مان حاكم در آموزش و پرورش با حضور دكتر حاجي بابايي گفت: گروه فناوري استان‌ها طي سه سال اخير احيا شده و هم‌اكنون 26 هزار مدرسه كشور هوشمندسازي شده است. وي با بیان اينكه امروز رايانه در تمام منازل وجود دارد آن را دليلي بر اهميت و ضرورت هوشمندسازي مدارس خواند و گفت: سه سال قبل ميانگين آموزش ضمن خدمت فرهنگيان تنها 24 ساعت بود در حالي كه اين ميانگين امسال به 100 ساعت رسيده است.
گرمارودي با بیان اينكه آموزش ضمن خدمت فرهنگيان با رويكرد اقتصاد مقاومتي در حال پيگيري است افزود: جايگاه مجلات رشد در ميان فرهنگيان احيا شد و 16 شماره اين مجله به سرفصل‌هاي آموزش‌هاي ضمن خدمت اختصاص يافت. وي با اعلام آغاز راه‌اندازي سامانه LTMS (آموزش ضمن خدمت الكترونيكي فرهنگيان) از سه سال قبل   گفت: با همكاري استان اصفهان از شش ماه گذشته در اين استان و 15 استان ديگر آموزش فرهنگيان به اين شيوه پيگيري مي‌شود و تا دو ماه آينده شبكه مديريت آموزش فرهنگيان كشور در تمام استان‌ها به بهره‌برداري خواهد رسيد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :