آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20726
تاریخ انتشار : 4 دی 1391 11:5
تعداد بازدید : 383

تعرفه پیامک صوتی ایرانسل 62 تومان تعیین شد

سرویس پیشرفته پیامک صوتی به مشترکان سیم کارت های اعتباری ایرانسل عرضه شد.

روابط عمومی ایرانسل- مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری می‌توانند هر زمان که مایل باشند با شماره‌گیری تلفن گویای رایگان 719، تا 60 ثانیه برای مشترک مورد نظر خود به صورت صوتی پیام ارسال کنند.
پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل قرار گرفته تا بتوانند پیام خود را سریعا پس از ضبط و یا در روز و ساعت دلخواه خود به یکی از سه روش ارسال پیامک، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه‌ای (MMS) برای مخاطب مورد نظر خویش ارسال کنند.
در روش پیامکی، مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه پیامک صوتی برای وی ارسال شده است مطلع می‌شود و می‌تواند با تماس با شماره‌های 719 پیامک صوتی خود را بشنود.
در روش تماس خودکار، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام صوتی ضبط شده را برای وی پخش می‌کند و در روش ارسال از طریق پیام چند رسانه‌ای نیز پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک مورد نظر ارسال می‌شود.
اما از دیگر قابلیت‌های این سرویس می‌توان به امکان ارسال یک پیامک صوتی برای چند مشترک و ارسال پیام‌های صوتی دریافت شده برای دیگر مشترکان به روش‌های مختلف از جمله ارسال پیامک، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه‌ای اشاره کرد.
هزینه ارسال هر پیامک صوتی برای مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری 620 ریال تعیین شده است.
براساس این گزارش، برای دریافت پیامک صوتی از طریق بستر پیام چندرسانه‌‌ای، گیرنده پیام باید ابتدا تنظیمات مربوط به MMS ایرانسل را از طریق شماره‌گیری کد دستوری #5*3*130* دریافت و مطابق دستورالعمل ارسالی، روی گوشی خود نصب کرده باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :