آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 20732
تاریخ انتشار : 4 دی 1391 11:17
تعداد بازدید : 995

ال‌جی ارایه کرد

چاپگر همراه PD221 ویژه گوشی های هوشمند

شركت ال جي از پرينتر هوشمند و قابل حمل خود (مدل PD221) كه ویژه چاپ عكس هاي كوچك است رونمايي كرد. اين چاپگر كوچك يك همراه مناسب براي تلفن هاي هوشمند است که به صورت بي سيم عكس هايي با كيفيت عالي چاپ می کند.

فناوران- مدير ارشد ال‌جي در اين بخش گفت: عكس‌هاي چاپ شده با این چاپگر بر خلاف عكس‌هاي ديجيتالي داراي شفافيت و جذابيت بيشتري هستند.
وی افزود: به هر حال شما نمي‌توانيد عكس‌هاي ديجيتالي را  روي ديوار محل كارتان نصب يا به آلبوم عكس خانوادگي خود اضافه كنيد. مگر اينكه اين عكس به صورت فيزيكي وجود داشته باشد. پرينتر هوشمند و سيار ال‌جي چاپ عكس‌هاي موجود در تلفن‌هاي هوشمند را به سادگي و بدون هيچ مشكلي امکان‌پذیر می‌سازد.اين پرينتر با ابعاد 24×120×72 ميلي‌متر و وزن 245 گرم كوچك‌ترين چاپگر هوشمند موجود در بازار است. اين محصول كه به اندازه كف دست است به سادگي در يك كيف دستي جاي مي‌گيرد. اين چاپگر قادر به چاپ عكس‌هايي تا سايز 6/7×1/5 سانتي‌متر (2×3 اينچ) است.اپليكيشن Pocket Photo مخصوص تلفن‌هاي هوشمند كه قابل دانلود از سايت Google Play است، با ارایه ابزارهاي ويرايشي همچون Cropping، كار ويرايش عكس‌ها را قبل از چاپ بسيار ساده مي‌كند.
با استفاده از قابليت چاپ كد‌هاي QR روي عكس، ‌اين پرينتر ابزاري ابتكاري براي برقراري ارتباط بين عكس‌هاي چاپ شده و فضاي Online است. كدهاي QR از طريق برنامه‌هايي كه قادر به اسكن باركد‌ها هستند، ‌قابل خواندن بوده و مي‌توانند دوستان و افراد خانواده را در شبكه‌هاي اجتماعي به هم ارتباط دهند.
اين محصول داراي فناوري NFC ,Bluetooth  و همچنين فناوري چاپ بدون جوهر (Innless printing) از شركت ZINK است كه نيازي به كارتريچ گران قيمت ندارد و با استفاده از حرارت عكس‌هاي روي كاغذ مخصوص ZINK را چاپ مي‌كند. همچنين اين جوهر سبب ماندگاري طولاني‌تر عكس‌ها می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :